20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Piękne nowoczesne obrazy

Współczesny świat zmienia się, jak w kalejdoskopie, pojawiają się nowe technologie, nowe trendy i nowe możliwości. Te zmiany dotyczą również naszego najbliższego otoczenia – domów i mieszkań, w których żyjemy, biur, w których pracujemy, klubów, restauracji, w których spędzamy czas. Zmieniają się też dekoracje, wśród których znaczące miejsce zajmują obrazy, tworzone w całkiem odmienny sposób i poruszające inne problemy, niż te sprzed wieków. Klasyczny obraz jest rodzajem przekazu, dokumentem historycznym, dzięki któremu poznajemy przeszłość z jej najdrobniejszymi niuansami. Elementem, który łączy wszystkie dzieła z przeszłości i współczesne kompozycje jest poszukiwanie pozytywnych przeżyć estetycznych oraz prostego piękna.

Piękne nowoczesne obrazy

Piękno z pewnością jest subiektywne, dlatego trudno jednoznacznie wskazać obrazy, które zasługują na miano wyjątkowych. Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, miejsca, przedmioty i każdy inaczej ocenia to, co przedstawił na obrazie artysta. Dla części z nas najpiękniejsze będą obrazy tryskające życiem, tętniące kolorami, bajkowe. Inni docenią umiejętność spoglądania na prozę życia, w której rzeczywistym pięknem będzie zniszczony płot przed starą wiejską chatą lub zmęczony życiem, starszy mężczyzna, odpoczywający na ławce w parku. W takim ujęciu piękne nowoczesne obrazy to niezwykle bogata gama kompozycji tak bardzo zróżnicowanych, jak różne są ludzkie osobowości i gusta.

Ujmując temat w sposób bardziej ogólny można powiedzieć, że piękne nowoczesne obrazy to te z kolekcji na stronie http://obrazynasciany.pl/shop/. Przypadkowo wybrane stanowią doskonały przykład ogromnej różnorodności tematycznej i kompozycyjnej. To tradycyjne obrazy prezentujące krajobrazy w klasycznym ujęciu oraz modyfikowane, oprawiane w ramy okien, drukowane w sepii i odcieniach szarości. To również kompozycje abstrakcyjne, tak typowe dla teraźniejszości, bo tworzone za pomocą komputerów i programów graficznych. To także nowoczesne plakaty, oprawiane w gustowne ramki i drukowane na płóciennej kanwie. Każdy z takich obrazów jest niebanalnie piękny dla osoby, która zdecyduje się na jego wybór.

Piękne obrazy nowoczesne to również te tradycyjnie malowane na płótnie za pomocą farb olejnych. Kolekcja zawiera wiele bajecznie kolorowych dzieł malowanych techniką impasto, która nadaje kompozycji faktury, podkreślającej realizm ręcznie malowanego płótna. Takie dzieła są doskonałym przykładem na to, że pomimo wprowadzenia nowoczesnych technik drukarskich, wykorzystywania zdjęć z aparatów cyfrowych i stosowania filtrów do nowych kreacji artystycznych tradycyjnych fotografii piękne obrazy nowoczesne to również te tradycyjne, które stanowią element sztuki od początku jej istnienia. Dla wielu osób to najpiękniejsze i najbardziej wartościowe artystycznie kompozycje.

piękne nowoczesne obrazy - obrazy z napisami maki i stokrotki na obrazie dekoracje turkusowe dekoracje z kwiatami

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem