20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
sklep z drukowanymi obrazami

Obrazy reprodukcje do salonu to prosty i niedrogi sposób, aby zapewnić sobie możliwość obcowania ze sztuką na co dzień

Obrazy reprodukcje do salonu to najbardziej tradycyjna forma prezentowania sztuki

Obrazy reprodukcje do salonu to prosty i niedrogi sposób, aby zapewnić sobie możliwość obcowania ze sztuką na co dzień. Nasz domowy salon z pewnością nabierze wyjątkowego charakteru, jeśli udekorujemy jego ściany obrazami reprodukcjami znanych dzieł. Choć obrazy to najbardziej tradycyjna forma prezentowania sztuki, obecnie nie ogranicza się ona jednak tylko do eksponowania prac malarskich. Współczesne dekoracje reprodukcje do salonu zaliczane do tej kategorii to – oprócz wydrukowanych na płótnie dzieł malarskich, zarówno tych najsłynniejszych, jak i współczesnych – również grafiki i fotografie. Jednak to właśnie prace malarskie reprodukcje do salonu stanowią najbardziej charakterystyczne dekoracje, cechujące ten sposób ekspozycji. Oprócz słynnych obrazów reprodukcji do salonu, które znają prawie wszyscy, mamy też do wyboru prace malarskie autorstwa współczesnych artystów – zarówno takie o charakterze symbolicznym, abstrakcyjnym, jak również te pozostające wierne tradycjom malarstwa figuratywnego. Polecamy :

  • obrazy reprodukcje do salonu dyptyki
  • obrazy reprodukcje do salonu tryptyki
  • obrazy reprodukcje do salonu kaskady

Zobacz obrazy reprodukcje do salonu na stronie naszego sklepu 

Obrazy reprodukcje do salonu dobierz odpowiedni dla siebie

Obrazy reprodukcje do salonu mogą występować w barwach stonowanych, które doskonale uzupełnią aranżację salonów utrzymanych w stylistyce tradycyjnej, skandynawskiej lub minimalistycznej.

Z kolei jaskrawa kolorystyka obrazów pomoże przełamać monotonię dużych pomieszczeń industrialnych, w których dominuje metal lub powierzchnie szklane. W zależności od aranżacji naszego salonu, można przebierać również wśród zimnych lub ciepłych tonacji obrazów reprodukcji do salonu. Dzięki obrazom z reprodukcjami możemy znacząco odmienić wygląd naszego salonu i sprawić, że przebywanie w nim stanie się czystą przyjemnością. Na stronie internetowej naszego sklepu najdziemy wiele ciekawych propozycji obrazów reprodukcji do salonu. Różnorodność kolorystyki i stylów, w jakich powstały prace, sprawiają, że do każdego wnętrza łatwo dobrać odpowiednią dekorację.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem