🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
dekoracje z zielnikiem

Obrazy na płótnie do kuchni

Dekorowanie kuchennych wnętrz wymaga specyficznego podejścia do wyboru odpowiednich materiałów i tematyki, która powinna być dostosowana do aranżacji wnętrza, a z drugiej strony ma do niego wnosić nowy element o dużym znaczeniu dla całości kompozycji. Kuchnie nie są pomieszczeniami, w których zwraca się uwagę na pierwiastek artystyczny, dlatego – jeśli już wiesza się w niej obraz – warto wybrać taki, który będzie doskonale widoczny w całości i wpłynie na kuchenny klimat. Nowoczesne kuchnie są już przestronne i wyposażone w innowacyjne urządzenia, dlatego coraz częściej stanowią miejsce warte bardziej kreatywnego spojrzenia na wystroi, a także odpowiednie tło dla eleganckich obrazów na płótnie.

Obrazy pojawiają się kuchennych wnętrzach od niedawna, ale nie jest to wynikiem nowej mody, a raczej powracania do tego, co było dawniej. Kiedy kuchnia stanowiła integralną część mieszkania wisząca na ścianie reprodukcja nie była niczym nietypowym. Dopiero socjalistyczne standardy mieszkaniowe sprawiły, że do maksimum zagospodarowane wnętrze nie pozostawiało już miejsca na dekoracje. Obrazy na płótnie do kuchni, jakich wiele można znaleźć na http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-kuchni/ to nie tylko powrót zwyczaju ozdabia kuchennych ścian, ale też zmiana roli kuchni, która z zagraconego pomieszczenia gospodarczego znów staje się centrum życia rodzinnego.

Obrazy na płótnie do kuchni – idealnie wkomponują się w kuchenne otoczenie

Kuchnie coraz częściej nie tylko wyposażamy, ale również urządzamy i aranżujemy, co oznacza, że w pomieszczeniach tych tworzymy konkretny klimat i często odtwarzamy ulubiony styl. Kuchnie prowansalskie, skandynawskie, angielskie czy kolonialne są idealnym miejscem na piękne obrazy, dlatego warto pomyśleć o umieszczeniu starannie dobranej kompozycji na ścianie. Przykładowy obraz na płótnie z motywem lawendy będzie idealnym dopełnieniem klimatu prowansalskiego lub rustykalnego, a obraz ze słynnymi puszkami zupy pomidorowej podkreśli aranżację vintage z nawiązaniem do lat 60-tych ubiegłego wieku i sztuki pop art.

Obrazy na płótnie do kuchni nie tylko wypełnią puste miejsce na ścianie, ale też udekorują wnętrze, a przy okazji stworzą przyjemną, szlachetniejszą atmosferę wnętrza. W czasach, gdy kuchnie są na tyle duże, że można w nich urządzić również kącik jadalny obraz sprawia, że przyjemniej spędza się w niej czas, a obcowanie z pięknymi dekoracjami pozytywnie wpływa na nasze emocje. Kolekcja kuchennych obrazów jest bardzo duża i urozmaicona, począwszy od klasycznych kompozycji retro, romantycznych obrazków z suszonymi ziołami i bukietami róż, po nowoczesne obrazy z kawą, naczyniami, kompozycjami owocowymi w bajecznych kolorach, a nawet futurystyczne tryptyki z niebieskimi truskawkami.

obrazy na płótnie do kuchni - ozdoby z jarzynami ozdoby do restauracji dekoracje z sztućcami dekoracje z owocami

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem