🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz łowickie wycinanki

Obrazy jak haftowane cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dekoracji ściennych

Obrazy jak haftowane to oryginalne wzory

Obrazy jak haftowane cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dekoracji ściennych. Obrazy jak haftowane inspirowane polską sztuką ludową to doskonały pomysł, aby nadać wnętrzu nietuzinkowy charakter i sprawić, by nabrało wyjątkowości i uroku. Dekoracje jak haftowane nawiązujące do klimatów folklorystycznych to nakreślone delikatną kresą kolorowe wzory, przypominające tkane serwety łowickie lub wycinanki z kwiatami, kogutami lub ptakami charakterystycznymi dla sztuki ludowej. Tego typu grafiki jak haftowane wydrukowane w formie nowoczesnych obrazów to doskonałe połączenie oryginalnego wzornictwa i wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zyskujemy wyjątkowo trwałą i wytrzymałą dekorację ścienną. Najbardziej eleganckim nośnikiem wydruku jest bawełniane płótno, imitujące płótno malarskie. Obrazy jak haftowane są naciągane na sosnowy blejtram, a boki obrazu utrzymane w kolorystyce, pasującej do barw dominujących. Dzięki tej technice mamy do czynienia z połączeniem nowoczesnej formy, jaką są współczesne obrazy z tradycyjną formą prezentowania sztuki. Dlatego też obrazy jak haftowane wspaniale będzie wyglądał w klasycznych wnętrzach, w towarzystwie stylowych mebli, lub w pomieszczeniach utrzymanych w klimacie retro. Na płótnie, na którym obrazy zyskują szlachetną, przydymioną kolorystykę, świetnie będą prezentować się wszelkie grafiki inspirowane polską sztuką ludową, jak również reprodukcje malarskie. Polecamy :

  • obrazy jak haftowane dyptyki
  • obrazy jak haftowane tryptyki
  • obrazy jak haftowane kaskady

Zobacz obrazy jak haftowane ja stronie naszego sklepu 

Obrazy jak haftowane połączenie nowoczesności z tradycją

Kolejnym materiałem, na którym zamieszcza się zdjęcia lub reprodukcje grafik jest gruby papier o błyszczącym wykończeniu.

Taka dekoracja ja haftowana najlepiej podkreśli charakter wnętrza utrzymanego w stylu minimalistycznym lub industrialnym. Nowoczesne grafiki na ściany mogą wystąpić w formach podzielonych na dyptyki, tryptyki lub jako konstrukcje kaskadowe. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/folki/ znajdziemy wiele interesujących obrazów jak haftowanych inspirowanych polską sztuką ludową. Każdy z nich może zostać oprawiony odpowiednio dobraną ramą, przez co nabierze elegancji i stylu. Za pośrednictwem powyższej strony internetowej można również zamówić dekorację dopasowaną do ramy posiadanej przez klienta.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem