🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz kobieta w czerwieni

Obrazy do gabinetu kosmetycznego

Zawód kosmetyczki we współczesnym świecie zdecydowanie zmienił swój charakter a kosmetologia sięga po największe osiągnięcia medycyny, chemii czy farmacji, dzięki którym możliwe jest przywracanie młodości. Salon kosmetyczny nie jest już dziś jedynie miejscem, do którego chodzi się na manicure czy makijaż, a oferowane zabiegi to również przywracanie pięknego, młodego wyglądu a przede wszystkim podnoszenie poziomu samooceny dzięki zapewnianiu relaksu, możliwości pozbywania się stresu oraz świadomości upływającego czasu. Taka swoista terapia wymaga odpowiedniego otoczenia, które będzie zarówno przyjemne, relaksujące, jak i pozytywne w swoim charakterze, czyli po prostu piękne. Taką rolę z pewnością mogą pełnić obrazy.

Obrazy do gabinetu kosmetycznego w zasadzie nie stanowią żadnej specyficznej kategorii, choć można powiedzieć, że wiele z nich tematyką nawiązuje do pielęgnacji urody, wykonywania makijażu czy pięknych kobiet. W rzeczywistości jednak w kolekcji o takim przeznaczeniu może znaleźć się wszystko, co nasuwa przyjemne skojarzenia z zapachami, delikatnością faktury, niezwykłym pięknem czy chociażby z pozyskiwaniem składników przydatnych w pielęgnowaniu ciała. Nie ma chyba bardziej odpowiednich kompozycji niż nastrojowe zachody słońca czy piękne kompozycje kwiatowe, tak bardzo kobiece, pachnące i relaksujące. Dzięki nim wizyta w salonie to połączenie korzyści zdrowotnych, estetycznych i prawdziwej przyjemności obcowania z pięknym otoczeniem.

Poza motywami kwiatowymi i klimatycznymi zachodami słońca jedną z kategorii obrazów uwzględnianych w stylizacji takich miejsc jest tematyczne nawiązanie do realizowanych usług. Salon kosmetyczny wymaga obrazów przedstawiających piękne kobiety, idealny makijaż, doskonale gładką cerę i zdrowe włosy, które stanowią rodzaj obietnicy dla klientek. W zawartej na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-gabinetu-kosmetycznego/ kolekcji znajdą się też obrazy do gabinetu kosmetycznego tematycznie nawiązujące do symboliki SPA, która może nie jest bezpośrednim celem wizyty w takim miejscu, ale z pewnością, jako odniesienie do relaksu i odbudowy psychicznej ma tu swoje znaczące miejsce.

Ogólnie o obrazach do salonów kosmetycznych można powiedzieć, że są kategorią dość wszechstronną, jednak wyłącznie o wymowie pozytywnej, kojarzącej się z wypoczynkiem, odstresowaniem, przyjemnym spędzaniem czasu i całkowitym oderwaniem od stresu. W salonach nastawionych włącznie na poprawianie urody i piękny wygląd znaczenie mogą mieć te obrazy, które nawiązują do piękna w czystej postaci, a więc powiększenia szlachetnych kwiatów czy doskonałe kobiety. Obrazy mają też budzić dobre skojarzenia, jak aromatyczne olejki w buteleczkach w otoczeniu lawendowych kwiatków, które w wyobraźni roztoczą niewidzialny aromat i przypomną przyjemność odczuwaną podczas fachowego masażu.

obraz z motywem spa obraz tryptyk spaturkusowe obrazyobrazy kwiaty

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem