Obraz na płótnie abstrakcja do salonu

Zawieszenie abstrakcyjnego obrazu w salonie to rozwiązanie dekoratorskie, które daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o wybór formy, wzoru, czy też kolorystyki. Abstrakcja nie podporządkowuje się bowiem żadnym schematycznym regułom, no, może poza jedną, aby pozostać właśnie taką niepodporządkowaną.

Dlatego też sztuka reprezentująca ten trend obfituje w zaskakujące i nietuzinkowe rozwiązania, które wykraczają daleko poza utarte ścieżki. Jeśli przeniesiemy te idee na grunt dekoracji wnętrz, okaże się że absolutnie każdy znajdzie wśród obrazów abstrakcyjnych coś, co będzie odpowiadało jego charakterowi, zainteresowaniom i gustom, jeśli chodzi o aranżację otoczenia.

Nasz domowy salon to miejsce kluczowe w całym domu, gdyż właśnie w nim stykają się ścieżki wszystkich domowników. Dlatego też obraz z abstrakcją, powieszony na ścianie salonu powinien odpowiadać po części upodobaniom każdego z nich. Wśród wzorów i motywów grafik, utrzymanych w tym stylu dużą popularnością cieszą się wszelkie wzory geometryczne, koła, linie i elipsy, występujące w rozmaitych konfiguracjach, o dowolnej kolorystyce i z różnym natężeniem dynamiki wizualnej. W zależności od tego, czy chcemy ożywić nasz salon, czy też podkreślić jego spokojny klimat, możemy zdecydować się na mocne, jaskrawe barwy i duże wzory, lub też na jasne, pastelowe i delikatne motywy. Do wyboru są także grafiki z marokańskimi wzorami, utrzymanymi w rozmaitej kolorystyce, które stanowią wspaniałe połączenie klimatów orientalnych z nowoczesnym wzornictwem.

Obraz na płótnie abstrakcja do salonu

Obrazy w stylu abstrakcyjnym mogą występować w interesujących formach, jako dyptyki, tryptyki albo kompozycje kaskadowe. Wśród bogactwa propozycji, zaprezentowanych na stronie internetowej obraz na płótnie abstrakcja do salonu przykuwającym uwagę obrazem jest na przykład ten przedstawiający niebieską rozetę. To przepiękny tryptyk, będący idealnym połączeniem nowoczesnej formy z motywem i kolorem, nawiązującymi do tradycyjnej formy śródziemnomorskiej mozaiki.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem