Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obraz most linowy

Obraz miasto i most to wspaniałe rozwiązanie dekoratorskie, które szczególnie polecane jest do nowoczesnych wnętrz

Obraz miasto i most dekoracja pasująca do każdego pomieszczenia

Obraz miasto i most to wspaniałe rozwiązanie dekoratorskie, które szczególnie polecane jest do nowoczesnych wnętrz. Styl minimalistyczny lub industrialny to najodpowiedniejsze miejsca, gdzie obrazy miasto i most podkreślą ogólny charakter aranżacji. Tryptyki miasta i mosty wydrukowane na płótnie to dekoracje niezwykle spektakularne. Szczególnie klimatyczne są ich nocne wizerunki, gdy są oświetlone nastrojowymi latarniami. Takie ozdoby miasto i mosty sprawdzą się doskonale na przykład w sypialni, gdzie będą współgrały z wieczornym światłem i sprzyjały wyciszeniu. Stylowe i eleganckie są również Dyptyki miasta i mosty, na których wydrukowano czarno-białe fotografie, albo takie, które pokryte zostały sepią. Jest to też dość uniwersalna dekoracja, którą można z łatwością dopasować do większości kompozycji kolorystycznych. Niektóre dekoracje miasta i mosty podbarwiono dodatkowo jednym jaskrawym kolorem, co ciekawie komponuje się z czarno- białymi barwami zdjęć i nawiązuje stylistyką do tradycji pop-artu i prac Andy’ego Warhola. Polecamy :

  • obraz miasto i most dyptyki
  • obraz miasto i most tryptyki
  • obraz miasto i most kaskady

Obraz miasto i most to najwyższa jakość dekoracji

Dekoracje miasta i mosty to nie tylko nowoczesna architektura współczesnych metropolii, ale również zabytkowe niewielkie mostki kamienne w parkach, albo urokliwe drewniane kładki nad brzegiem jezior.

Ozdoby z tego typu fotografiami sprawdzą się w klasycznych i tradycyjnych wnętrzach, a także w pomieszczeniach w których dominuje styl rustykalny albo retro. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/mosty/ znajdziemy wydrukowane na obrazach zdjęcia pomostów rozmaitych sceneriach, fotografowanych o różnych porach roku i dnia. Wszystkie ozdoby miasta i mosty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania na każdym etapie produkcyjnym.

Zobacz obraz miasto i most na stronie naszego sklepu internetowego 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem