🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby z głową jelenia

Turkusowe dodatki do sypialni to bardzo dobry pomysł, aby nadać sypialni iście bajkowy charakter

Turkusowe dodatki do sypialni to klimat wakacji w Twoim domu

Turkusowe dodatki do sypialni, zarówno pod postacią dywaników, bibelotów, jak i dekoracji ściennych, to bardzo dobry pomysł, aby nadać sypialni iście bajkowy charakter. Kolor turkusowy kojarzy się z klimatem wakacji w jakimś kraju śródziemnomorskim, lazurem nieba i błękitem morza. Turkusowy to również jeden z kolorów powszechnie występujący w architekturze i sztukach zdobniczych krajów położonych nad basenem Morza Śródziemnego. Jeśli więc chcemy wprowadzić do naszej sypialni odrobinę tego klimatu, wybranie turkusowych dodatków do sypialni będzie strzałem w dziesiątkę. Turkusowe dodatki do sypialni mogą nawiązywać nie tyko do oczywistych w przypadku tego koloru motywów wodnych, ale przedstawiać na przykład kwiaty lub abstrakcyjne esy-floresy. Wśród motywów, które doskonale sprawdzają się na turkusowych dodatkach do sypialni, są wszelkie wzory inspirowane wodą, klimatami marynistycznymi albo pejzaże z wyeksponowanym niebem. Bardzo dobrze na tego typu dekoracjach turkusowych do sypialni prezentują się także motywy roślinne, szczególnie te z kwiatami, które będą wspaniałym uzupełnieniem aranżacji wnętrz utrzymanych w klasycznym albo rustykalnym stylu. Polecamy :

  • turkusowe dodatki do sypialni – obrazy dyptyki
  • turkusowe dodatki do sypialni – obrazy tryptyki
  • turkusowe dodatki do sypialni – obrazy kaskady

Zobacz turkusowe dodatki do sypialni na stronie naszego sklepu 

Turkusowe dodatki do sypialni pasujące również do łazienki

Oprócz domowej sypialni grafiki z turkusem w roli głównej będą się doskonale prezentować również w innych pomieszczeniach naszego domu.

Z oczywistych względów, czyli wyraźnego odniesienia do tematyki wodnej, obrazy turkusowe do sypialni mogą być również interesującą dekoracją do naszej łazienki. Morza, jeziora i rzeki, a także wszelkie motywy nawiązujące do klimatu SPA sprawią, że przemienimy naszą łazienkę w elegancki salonik kąpielowy. Turkusowe obrazy do sypialni znajdziemy między innymi na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/mietowe-i- turkusowe/. Wiele z prezentowanych na stronie propozycji to reprodukcje czarno- białych fotografii, na których tylko pojedyncze elementy zostały pokryte turkusową barwą. Nadaje to turkusowym dekoracjom do sypialni bardzo ciekawy efekt, idealnie komponujący się z wystrojem nowoczesnych wnętrz.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem