Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Szare obrazy na płótnie

Szarość to elegancja, styl i młodość. Dobry gust, spokój i bezpieczeństwo. Chyba nie ma koloru, który przeszedłby tak totalną rewolucję, jeśli chodzi o popularność. Niegdyś budził raczej negatywne skojarzenia i wiązany był z przeciętnością oraz banałem, zaś od kilku lat święci triumfy jako creme de la creme zarówno w modzie, jak i w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego – rozbielone szarości nadają pomieszczeniom świetlistości, optycznie je powiększają, jak również stanowią doskonałe tło dla dodatków w każdej możliwej kolorystyce.

Bardzo dobrze wyglądają na ścianach obrazy, na których dominującym kolorem jest szarość. Istnieje szeroka gama odcieni tej barwy, więc nawet opierając się tylko i włącznie na tym kolorze można stworzyć doskonałą dekorację. Pierwszą kategorię stanowią tu wydrukowane na płótnie czarno-białe fotografie, w których – wbrew nazwie takich zdjęć – dominuje właśnie szara kolorystyka.

Rozbielone pejzaże, widoki ulic lub panoramy miast wyglądają niezwykle stylowo w takim wydaniu i będą stanowić doskonałe uzupełnienie aranżacji nowoczesnych wnętrz, jak również tych urządzonych w klimacie retro. Gdy jeszcze dodamy do tego eleganckie ramy, będziemy mieć wspaniałą dekorację do salonu lub sypialni utrzymanych w stylu klasycznym, świetnie komponującą się z antykami i bibelotami z przeszłości. Osobną kategorię stanowią obrazy nowoczesne z wydrukowanymi na płótnie napisami lub rysunkami typograficznymi. Obowiązuje tu niezwykle oszczędna, prosta forma przedstawień, a najważniejsza jest sama treść przekazu zawartego na obrazie. Na tego typu grafikach szarości towarzyszy na ogół czysta biel i czerń, czasami czysty róż lub turkus.

Te współczesne obrazy dobrze wyglądają w towarzystwie czarnych, cienkich ram, a ich uniwersalnych charakter sprawia, że nadają się do dopełnienia aranżacji zarówno przestrzeni domowej, jak i biura lub lokalu usługowego. Na stronie internetowej szare obrazy na płótnie możemy podziwiać zarówno czarno-białe fotografie, na których szarość łagodzi surowe kontury zdjęć, jak również grafiki z rysunkami i napisami utrzymane w tej tonacji.

`

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem