🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby z pejzażem

Stylowe obrazy do salonu

Urządzanie wnętrz w nowych mieszkaniach, domach lub podczas zmiany wystroju po remoncie zazwyczaj wiąże się z aranżowanie pomieszczeń w bardzo konkretnym stylu. Po wielu latach tworzenia stylizacji uniwersalnych, które dziś tworzą swoja własną kategorię wzorniczą, obecnie sięgamy do doświadczeń z odległej przeszłości wzorując się na stylu kolonialnym, klasycznym, rustykalnym czy kreacjach skandynawskich i prowansalskich. Dekoracje w takich aranżacjach również wymagają dostosowania do klimatu wnętrza, dlatego wybierając obrazy warto zwrócić uwagę zarówno na ich tematykę, jak i tonację kolorystyczną i sposób wykonania.

Obrazy to ozdoby, które mogą dekorować każde wnętrze, nie pomijając łazienki, kuchni i korytarza, jednak najodpowiedniejszym miejscem dla prawdziwych dzieł sztuki jest salon. Ten reprezentacyjny pokój nie tylko bywa odwiedzany przez wszystkich gości, ale też sam nabiera nieco więcej ekskluzywności i elegancji z odpowiednio dobranym obrazem. Stylowe aranżacje salonu wymagają też stylowych kompozycji, które nie tylko efektownie wtopią się w całość wystroju, ale też wzmocnią pożądany klimat. Przykładem jest wizerunek wiejskiej, krytej strzechą chaty czy też łąka pełna paków i rumianków w salonie rustykalnym, albo kompozycje z delikatnych, pastelowych różyczek w stylizacjach shabby chic.

W kolekcji sklepu http://obrazynasciany.pl/shop znalazła się bogata kolekcja kompozycji, wśród których stylowe obrazy do salonu zajmują znaczące miejsce. W bogatej gamie wzorów znajdzie się odpowiednia kompozycja do każdego rodzaju wnętrza, począwszy od tych rodzimych, po egzotyczne i orientalne. Przepiękne kompozycje różane w wielu kolorach, w pojedynczym obrazie lub tryptykach to doskonałe motywy do klasycznych salonów stylem nawiązujących do pierwszej połowy ubiegłego wieku. Obrazy w szarej tonacji, urozmaicone delikatnym niebieskim lub seledynowym akcentem, przedstawiające kompozycje dmuchawców, to idealne motywy do wnętrz skandynawskich. Klimat prowansalski wzmocni kompozycja z lawendą, a egzotyczny – obrazy z afrykańskimi kobietami.

Słysząc o stylowych obrazach większość osób zapewne kojarzy je z wnętrzami. Aranżowanymi w klimacie retro lub vintage. W rzeczywistości nowoczesne, a nawet futurystyczne wnętrza również są stylowe, lecz tworzone w stylu przyszłości lub współczesności. W takim ujęciu stylowe obrazy do salonu to wszystkie kompozycje, bez względu na przedstawiany temat, kolorystykę czy sposób jej prezentacji. Zgromadzone w kolekcji obrazy to zarówno te w rozumieniu tradycyjnym, dedykowane wnętrzom klasycznym, barokowym, kolonialnym czy shabby chic, jak i motywy idealne do współczesnych loftów, do aranżacji industrialnych czy nowoczesnych.

ozdoby z kobietami obrazy pojedyncze

ozdoby z kwiatami ozdoby z widokiem

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem