🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Piękne obrazy na ścianę

Piękne obrazy na ścianę to nowoczesna forma dekoracji, coraz powszechniej stosowana przy ozdabianiu ścian domów i lokali użytkowych

Piękne obrazy na ścianę to coraz popularniejsza dekoracja na ściany

Piękne obrazy na ścianę z wydrukowanymi reprodukcjami prac malarskich, grafik lub zdjęć to nowoczesna forma dekoracji. Coraz powszechniej stosowana przy ozdabianiu ścian domów i lokali użytkowych. Piękne obrazy na ścianę idealną fuzję doskonałej jakości wydruków z rozmaitością stylów i technik, przy pomocy których powstają te prace. Swoim pięknem obrazy na ścianę niewiele ustępują oryginałom i mogą z powodzeniem zastąpić dzieła. Które wyszły bezpośrednio spod rąk utalentowanych współczesnych artystów malarzy, grafików i fotografów. Wśród pięknych obrazów na ścianę wydrukowanych na płótnie znajdziemy pejzaże, martwe natury, motywy roślinne i zwierzęce, portrety i abstrakcje. Technik artystycznych i motywów pięknych obrazów na ścianę jest bez liku. Dlatego też warto skorzystać z możliwości ozdobienia swojej przestrzeni domowej lub firmy tego typu dekoracją. Nada to pomieszczeniu wyjątkowy charakter i indywidualny rys, podkreślający gusty, upodobania i pasje właścicieli. Wielkim atutem prac wydrukowanych w formie obrazów jest ich trwałość. Wynikająca z zastosowania przy ich produkcji najnowocześniejszych technik i wysokiej jakości materiałów. Do wyboru są piękne obrazy na ścianę wydrukowane na sztucznym płótnie poliwinylowym, łatwym do utrzymania w czystości i odpornym na wilgoć. Dzięki czemu jest to materiał doskonały do dekorowania nim ścian kuchni lub łazienki jak również restauracji lub kawiarni. Polecamy:

  • piękne obrazy na ścianę dyptyki
  • piękne obrazy na ścianę tryptyki
  • piękne obrazy na ścianę kaskady

Piękne obrazy na ścianę to dekoracje wysokiej jakości

Można też zdecydować się wydrukowanie wybranej grafiki lub zdjęcia na całkowicie naturalnym płótnie bawełnianym. Jest to idealny nośnik dla wydruków reprodukcji malarskich.

Z kolei płótno wystylizowane na szpachlowaną powierzchnię to naturalny bawełniany podkład, który do złudzenia przypomina oryginalny materiał na którym powstają piękne obrazy na ścianę. Różnorodności tematyki, wzornictwa i technik wykonania prac proponuje strona internetowa http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/. Wszystkie piękne obrazy na ścianę dostępne za pośrednictwem tej strony powstały z wysokiej jakości materiałów. Co gwarantuje trwałość obrazów. Istnieje możliwość zamówienia grafik w dowolnych wymiarach. Jak również wprowadzenie w nich zmian kolorystycznych na specjalne życzenie klienta.

Zobacz piękne obrazy na ścianę na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem