🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Paryż grafika do salonu

Paryż grafika do salonu wprowadzą wykwintny styl i elegancję

Paryż grafika do salonu to wyjątkowe dekoracje w których zakochają się wszyscy

Paryż grafika do salonu to takie wyjątkowe dekoracje. Paryż to miasto w którym zakochują się kolejne pokolenia. To symbol szyku i elegancji, więc Paryż grafika do salonu inspirowana paryskim klimatem bez wątpienia wprowadzą do naszego salonu wykwintny styl. Na grafice Paryż do salonu może znaleźć się tak naprawdę wszystko, co budzi nasze skojarzenia ze stolicą Francji. Fotografie z architekturą Paryża i jego najbardziej znanymi zabytkami albo z paryskim metrem. Nakreślone oszczędną linią wizerunki wieży Eiffla albo reprodukcje kolorowych prac malarskich, których inspiracją był właśnie Paryż. Oryginalną formą dekoratorską są też Paryż grafiki do salonu z napisami nawiązującymi do tematu Paryża. Hasła typu „Keep calm and love Paris” albo po prostu „I love Paris” mówią same za siebie. Grafiki do salonu z Paryżem występują w formach wieloczęściowych układów kompozycyjnych, dodaje im awangardowego stylu. Który doskonale podkreśli wystrój salonu zaaranżowanego nowocześnie. Paryż grafika do salonu tryptyki albo formy kaskadowe grafik to odważne dekoracje. Które gwarantują jednak osiągnięcie niezwykle efektownego rezultatu na ścianie salonu. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na taki układ naszej grafiki, powinniśmy zrezygnować w jej najbliższym otoczeniu dodatkowych ozdób ściennych. Gdyż sama w sobie jest dekoracją dominującą. Polecamy :

  • Paryż grafika do salonu – plakaty w ramie z napisami i grafiką
  • Paryż grafika do salonu – kaskada
  • Paryż grafika do salonu – dyptyk

Paryż grafika do salonu to wyjątkowo trwałe dekoracje

Dla niektórych udekorowanie salonu grafiką z paryskim motywem będzie z pewnością pamiątką po jakichś wyjątkowych wakacjach lub też stanie się inspiracją do zrealizowania marzeń o podróży.

Prace występują w rozmaitych wariantach kolorystycznych sepii, w czerni i bieli, albo w pogodnych pastelach. W niewielkim salonie najlepiej będą wyglądały jasne odcienie dekoracji. Wśród zaprezentowanych na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/?post_type=product&s=pary%C5%BC grafik do salonu inspirowanych Paryżem znajdziemy prace wydrukowane na trzech rodzajach materiałów. Możemy zdecydować się na wyjątkowo trwałe sztuczne płótno winylowe, naturalne bawełniane płótno typu „Canvas” albo płótno stylizowane na szpachlowaną powierzchnię.

Zobacz Paryż grafika do salonu na stronie naszego sklepu 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem