🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
tryptyk czerwone tulipany

Obrazy z tulipanami

Kwiaty w dekoracji wnętrz zajmują znaczące miejsce pojawiając się w nich na fototapetach, naklejkach, tkaninach obiciowych, w postaci suszonych bukietów, haftów, malowanych motywów, albo obrazów. Znaczące miejsce w tysiącach odmian gatunków, kolorów i kształtów zajmują tulipany. Połączenie tych dwóch elementów – obrazu i motywu tulipanów – stanowi przykład dekoracji idealnej. Czemu zawdzięcza ona taką ocene Z jednej strony praktycznemu formatowi, z drugiej nieograniczonej możliwości dopasowania kolorów i odcieni, a jako dodatkowy element również wyjątkowo szerokiej skali energetycznej od nostalgicznego spokoju po dynamizm.

Format – obrazy, zwłaszcza te drukowane, mają tę szczególną właściwość, że można je tworzyć w wielu różnych formatach. Jeśli salon, sypialnia czy łazienka wymagają sporej dekoracji, która będzie stanowiła decydujący akcent we wnętrzu, wybraną fotografię tulipanów można przekształcić w mały obrazek lub wielkie dzieło. W miejscach, w których ściana oferuje znacznie większą przestrzeń tulipanowe obrazy sprawdzą się również w postaci tryptyków czy kaskad, które można dowolnie układać na ścianie wypełniając wolne miejsce.

Obrazy z tulipanami

Kolorystyka – nikogo nie trzeba przekonywać, że tulipany to tysiące odcieni. Kwiaty te należą do wyjątkowo łatwo krzyżujących się, dlatego niedowiarki mogą wybrać się na wiosenny spacer po ogródkach działkowych, a sami zobaczą, jak wiele kolorów i kształtów tych kwiatów gwarantuje natura. Listę wydłuża jeszcze tworzenie odmian hodowanych w szklarniach, nietypowych, jak odcienie liliowe, błękitne, a nawet czarne. Osoby, którym zbyt mało kolorów oferuje natura mogą skorzystać z opcji programów komputerowych, dzięki którym kwiaty pojawią się na obrazie w negatywie, sepii czy kolorach nieznanych w prawdziwym świecie.

Energetyczność, czyli ładunek emocjonalny, jaki ze sobą niosą obrazy z tulipanami uzależniony jest zarówno od ich barw, jak i kształtów czy sposobu ujęcia na fotografii. Przykładowo delikatnie różowe kwiaty ujęte obiektywem od spodu tworzą wrażenie świata elfów, w którym można się schować delektując zapachami i dźwiękami natury. Takie kompozycje pasują do wnętrz kobiecych i subtelnych. Z kolei obraz w intensywnej czerwieni to dodatek o mocnym akcencie podobnie, jak niesforne, rozrzucone kwiaty z postrzępionymi płatkami, podsuwające myśli o zrywaniu się do lotu wraz z silnym podmuchem wiatru.

tulipany na obrazie tryptyk tulipany obraz tulipany w sepii

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem