20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obraz róże retro

Obrazy z różami kolorowymi, pachnącymi

Kwiaty są niezwykle wdzięcznym tematem dekoracji z jednej strony z uwagi na ich rozmaitość, z drugiej z powodu wyjątkowego piękna. Każdy z gatunków cechuje się też innym charakterem od delikatnych, lekkich niezapominajek, konwalii, przez siermiężne zioła czy szałwię, po szlachetne tulipany, kalie i róże. Szczególnie te ostatnie pojawiają się na obrazach stosunkowo często w wielu odsłonach i są traktowane, jako kwiaty bardziej oficjalne. Obraz róża pasuje do większości wnętrz  – zarówno tych o swobodnej aranżacji, jak i do gabinetów, sal konferencyjnych czy restauracji. Ich dobór uzależniony jest jedynie od formy ujęcia na obrazie i kolorystyki motywu.

Obrazy z różami

Obrazy z różami wbrew pozorom wcale nie ograniczają możliwości tworzenia różnych aranżacji. Ich liczba oraz rozmaitość jest ogromna, dzięki czemu ogromny jest też wybór wzorów do różnych wnętrz. Róże pojawiają się w kolorze subtelnej, dziewczęcej bieli, pastelowych kolorach żółtym czy różowym, tak odmiennych, że z powodzeniem można je przypisać charakterom męskim i kobiecym. Obrazy z różami czerwonymi to również klasyczna, głęboka czerwień, która nasuwa skojarzenia z namiętnością, czerwonym winem i upojnym spotkaniem we dwoje, albo z bardziej oficjalnymi uroczystościami artystycznymi.

Różane obrazy świetnie sprawdzą się w niemal każdej aranżacji. Udekorują stylowe wnętrza retro, będą efektownym dodatkiem do pomieszczeń rustykalnych, a także do tych klasycznych i francuskich. Motyw roślinny uzupełni aranżację salonu, sypialni i kuchni, a także pomieszczeń firmowych. Ciekawą modyfikacją do wnętrz bardziej nowoczesnych będą też różane dyptyki, tryptyki i obrazy kaskadowe, a jeśli wnętrze ma mieć charakter bardzo futurystyczny, można poszukać też różnych komputerowych przekształceń, albo takich kompozycji, jak delikatna i zwiewna, ale zarazem silna w wymowie róża dymna.

Wśród licznych propozycji obrazów, jakie można znaleźć na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/ róże stanowią spory procent, jednak nie są jedynymi motywami kwiatowymi do dekoracji wnętrz. Pomiędzy klasycznymi fotografiami bukietów różanych, fantazyjną kompozycją z lekkiego dymu czy stylizowanym na retro rysunkiem znajdą się też motywy tulipanów, krwawników, kwitnących drzew owocowych, orchidei i wielu innych. Można też wybierać pomiędzy klasycznymi obrazami, a tymi złożonymi z elementów w wielu różnych formach i układach. Zawsze jednak kwiatowe motywy wprowadzą do wnętrza element delikatności łagodząc jego prosty, często surowy wystrój.

obraz brown rose obraz róże i nuty obraz żółta róza

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem