🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz drzewa i ogrodzenie

Obrazy z krajobrazami

Krajobraz jest tematem obrazów, który pojawiał się na płótnach od początku istnienia malarstwa, a wynikało to zapewne z pozornej łatwości malowania, bowiem pejzaże są świetnymi modelami, które – chociaż zmieniające się wraz z porą dnia lub roku – pozostają niemal takie same. To nie tylko cierpliwe modele, ale również elementy natury, które pozwalają na dowolną interpretację, dzięki której nikt nie zarzuci twórcy, że drzewa są zbyt seledynowe, a niebo zbyt różowe. Przeciwnie współczesne obrazy z krajobrazami celowo są modyfikowane kolorystycznie zyskując całkowicie nowy wymiar, nie tyle realny, co doskonale pasujący do aranżacji wnętrza.

Ogromna różnorodność kompozycyjna i kolorystyczna, jaka charakteryzuje obrazy z krajobrazami to zaleta, dzięki której każdy znajdzie w tej grupie coś dla siebie. Na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/krajobrazy/ znalazły się przykłady zarówno tych klasycznych kompozycji, jak i odbiegających od rzeczywistości przekształceń w niecodziennych barwach i ujęciach. Ich przykładem może być chociażby abstrakcyjny zachód słońca czy też panoramiczna kompozycja ze skałami morskimi, przedstawiona w intensywnie żółtym kolorze. Każdy z tych obrazów jest niemalże uniwersalny i z powodzeniem może ozdobić salon lub sypialnię. Elementem, który wpływa na odpowiedni wybór jest gama barwna i format.

Obrazy z krajobrazami praktycznie nadają się do każdego wnętrza. Można nimi ozdobić oficjalny salon czy pokój dzienny, ale także doskonale zaprezentują się w sypialni, w której wprowadzą sielankowy, przyjemny nastrój, w korytarzu, gdzie przyciągną wzrok wchodzących gości, a nawet w kuchni lub łazience. Odpowiedni pod względem wielkości i kolorystyki motyw będzie zawsze a miejscu bez względu na to, czy wnętrze powstało w stylu klasycznym, barokowym czy rustykalnym. Krajobrazy to z pewnością motywy dla tradycjonalistów oraz dla tych osób, które nie mają pomysłu na coś bardziej ekstrawaganckiego.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem