Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
tryptyk planeta

Obrazy z Kosmosem i planetami

Kosmos od zawsze budził w człowieku pewien rodzaj ciekawości i zrazem obawy, jaka wiąże się z nieznanym, z tym, co być może gdzieś tam w oddali, w niezmierzonych przestrzeniach czai się czekając na stosowną chwilę, aby zawładnąć naszą planetą. Na Kosmos patrzymy z obawą, dlatego, że nie jesteśmy w stanie tego zbadać, poznać jego tajemnic, dowiedzieć się, co znajdziemy za przysłowiowym zakrętem, a to, co nieznane, zazwyczaj wiąże się też z niepokojem. Z drugiej strony przedstawianie planet i kosmosu z całą jego magią jest jednym z najwdzięczniejszych tematów dekoracji i świetnie sprawdza się na ściennych obrazach.

Obrazy z Kosmosem i planetami, jakie można znaleźć na http://obrazynasciany.pl/obrazy/kosmos/ to przykład wyjątkowego piękna, które można prezentować na tysiące sposobów, tworząc niepowtarzalne kompozycje o szerokiej gamie kolorystycznej. Urokiem takich obrazów jest ich tylko pozorna realność, bowiem chociaż wiemy, że planety istnieją, to, jak przedstawiamy je na obrazie jest wyłącznie kwestią naszej wyobraźni. Jednym słowem kosmiczne obrazy to wytwór fantazji, marzeń, które w przypadku bujnej wyobraźni autora pozwalają tworzyć prawdziwie czarodziejskie wizje, zarówno bogate w kolory, jak i skromne, nastrojowe.

Kolorystyka takich kompozycji to cecha warta szczególnego rozważenia. Pomimo ogólnego założenia, że Kosmos sam w sobie jest ciemny, zimny i nieprzystępny pobudzanie fantazji sprawia, że powstające obrazy mogą być bajecznie kolorowe, a planety we wszystkich odcieniach tęczy. Taka opcja to okazja do tworzenia kompozycji pasujących do każdej aranżacji wnętrza oraz obrazów tworzących każdy pożądany nastrój, od nostalgicznego granatu z delikatnymi punktami gwiazd, całkiem realistyczne przedstawienie Ziemi lub Księżyca po bajkowe wielobarwne smugi galaktyk wysnute z fantazji i marzeń autora.

Obrazy z Kosmosem i planetami to wyjątkowa kategoria, która nie jest przeznaczona do każdego wnętrza. W przeciwieństwie do roślin czy pejzaży kosmiczne kompozycje najlepiej sprawdzają się w sypialniach, gdzie tworzą ten specyficzny marzycielski nastrój, skłaniający do zasypiania i przezywania fantastycznych snów. To również efektowny, designerski dodatek do pokoju nastolatka, klimatycznego lokalu, domu kultury i innych miejsc, w których odrobina odbiegania od realizmu i skłaniania się ku fantazji nie jest niczym nagannym. To również obrazy do salonu dla prawdziwych marzycieli.

dyptyk planety obraz planety obraz katastrofa kosmicznaobraz kosmos

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem