Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
kaskada espresso

Obrazy kawa, obrazy z kawą – ciekawe kulinarne kompozycje

Motywy kawowe nie należą do popularnych tematów dekoracji wnętrz. Oczywiście przez wiele lat można było spotkać takie wzory w kawiarniach i restauracjach, gdzie stanowiły swoiste zaproszenie do konsumpcji, jednak w wystroju mieszkań nie pojawiały się wcale. Dziś trendy w dekoratorstwie dopuszczają nie tylko bardzo zróżnicowaną tematykę, ale nawet łączenie wzorów z pomieszczeniami, do których te pierwsze nie przystają. Chodzi tu o umieszczanie w salonie kompozycji z owoców cytrusowych, ziół czy sushi, a kuchni wieszanie reprodukcji wielkiego mistrza. Takie połączenia mają na celu wydobycie wszystkich walorów dekoracji, a nie jedynie tych tradycyjnych.

Obrazy z kawą to przede wszystkim kompozycje bardzo zróżnicowane pod względem tonacji barwnej, układu linii i plam począwszy od kawowych ziaren po filiżanki aromatycznego napoju w towarzystwie dodatków takich, jak cynamon czy efektowny ręczny młynek. Wszystkie elementy takich obrazów mają na celu wydobycie konkretnych emocji, skojarzeń, a z drugiej strony są też układem rozpatrywanym z punktu widzenia harmonii, faktury, natężenia koloru, czyli wszystkich tych elementów, jakimi charakteryzuje się kompozycja obrazu. Dodatkowym elementem są też wkomponowane napisy, które podkreślają charakter motywów.

Obrazy kawa

Zaprezentowane na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/kawowy/ obrazy z kawą to kompozycje w modnych ostatnio barwach naturalnych, określanych, jako barwy ziemi. Kolory te doskonale sprawdzają się w stylizacjach Eco, ale też we wnętrzach rustykalnych i klasycznych. Brąz jest barwą ciepłą a przez skojarzenie z matką ziemią dodatkowo jeszcze pozwala na tworzenie przyjemnego domowego klimatu. Dodatek kawy, kawowych ziaren, smacznego naparu sprzyja refleksjom i chwili wypoczynku w przyjemnej atmosferze, najlepiej z domowym ciastem i dobrym napojem.

Obrazy z kawą to dekoracje idealne do ciepłych w klimacie salonów, do wnętrz kuchennych i korytarzy, a jeśli ktoś lubi przyjemne kąpiele w otoczeniu aromatycznych olejków kawowa inspiracja może też zagościć w łazience. Poza domem oczywiście takie obrazy mogą być doskonałym wyposażeniem kawiarenki, miłej restauracji czy cukierni, w których serwuje się aromatyczny napój i słodkie desery. Takie kompozycje doskonale pasują też do tworzenia obrazów wieloelementowych, w których można łączyć piękne ziarniste faktury z białymi filiżankami i zabytkowymi młynkami z naturalnego drewna.

obraz latte obraz kawowy - Obrazy kawa obraz kawowy tryptyk obraz coffee

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem