🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz kwadratowy grecja

Obrazy z Grecją

Nadchodzące wakacje zazwyczaj skłaniają do rozmyślania o podróżach oraz potrzebie oderwania się od codzienności, stresu związanego z pracą i wyrwanie gdzieś na południe do cieplejszych rejonów Europy, gdzie można poleżeć na plaży i skorzystać z uroków ciepłego morza. Takim miejscem, idealnym do letniego relaksu jest z pewnością Grecja znana nie tylko z wyjątkowo przyjemnego klimatu, ale też z życzliwości tamtejszych ludzi oraz niezapomnianych widoków. Zanim jednak będzie możliwe poznanie ich w sposób namacalny mogą pojawić się w domu na obrazach, które wniosą trochę tropikalnego ciepła do wnętrz i z pewnością je rozjaśnią.

Cechą wyróżniającą obrazy z Grecją takie, jak ten zaprezentowany na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-grecka-uliczka/ jest ich bardzo specyficzna kolorystyka, które wcale nie stanowi fantazji twórcy, lecz wiernie odzwierciedla wizerunek greckich turystycznych miejscowości. Charakterystyczne białe domy odbijające słoneczne światło w zderzeniu z niezwykle czystym lazurowym niebem oraz dojrzałym błękitem morskiej wody sprawiają, że takie kompozycje są nie tylko bardzo jasne, pełne światła, ale także wyjątkowo higieniczne. To świetne obrazy do wnętrz, w których pragnie się stworzyć idealne miejsce wypoczynku.

Dostępne u nas obrazy z Grecją

To kompozycje, które skutecznie pobudzają wyobraźnię, zachęcają do marzeń o podróżowaniu, zdobywaniu miejsc nowych, nieznanych, różniących się od otoczenia. Pozwalają na długie wpatrywanie się w wąskie uliczki i schodki oraz zgłębianie detali tego niezwykle malowniczego miejsca. To również kompozycje o ograniczonej kolorystyce, pozbawione dziesiątek odcieni a utrzymujące się w tonacji barw pomiędzy bielą a granatem. Niewielkie akcenty w postaci kolorowych doniczek lub kwiatów są jedynie wyjątkiem przyciągającym uwagę do tej wyjątkowej harmonii barwnej dwóch doskonale dopełniających się kolorów.

Kompozycje o tematyce greckiej przedstawiające uliczki i zaułki to również obrazy, które w prosty sposób mogą dodać nieco więcej przestrzeni szczególnie, jeśli znajdą się w wąskich i małych wnętrzach. Zależnie od kształtu i wielkości obrazu, który można dopasować do własnych potrzeb na ścianie będą tworzyć głębię, rodzaj wirtualnego przejścia do innego świata, który obiecuje wyjątkowe przyjemności dla zmysłów dotyku, zapachu czy wzroku. Obrazy z Grecją charakteryzują się pozytywnym ładunkiem emocjonalnym, są optymistyczne, a dzięki zestawieniu chłodnych barw doskonale wpłyną na atmosferę ciasnych, dusznych wnętrz w okresie upalnego lata.

obraz Grecja Santorini obraz Grecja bielone schody tryptyk Grecjatryptyk panorama grecji

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem