🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy z flamingami

Obrazy z flamingami to elegancki dodatek do wnętrz domowych jak i lokali usługowych

Obrazy z flamingami to dyptyki, tryptyki i kaskady

Obrazy z flamingami to elegancki dodatek do wnętrz domowych jak i lokali usługowych. Najbardziej charakterystyczne flamingi to te o różowym zabarwieniu. Które wyróżniają się spośród wszystkich innych ptaków nie tylko kolorem, ale również wyjątkowo smukłą sylwetką. Są to niezwykle fotogeniczne stworzenia, dlatego też stanowią częsty motyw zarówno zdjęć. Jak również prac malarskich oraz obrazów z flamingami. Obrazy z flamingami sprawdzą w wielu pomieszczeniach i będą stanowiły elegancki dodatek zarówno do domowego wystroju wnętrza. Jak również jako uzupełnienie aranżacji biura lub lokalu usługowego. Dekoracje z flamingami mogą wystąpić w formie pojedynczych dekoracji albo jako dyptyki, które możemy wieszać obok siebie lub też rozdzielić je pomiędzy dwie ściany. Barwy charakterystyczne dla tego typu grafik to łososiowy róż – znamienny dla upierzenia tych ptaków, biel oraz zieleń. Polecamy :

  • obrazy z flamingami dyptyki
  • obrazy z flamingami tryptyki
  • obrazy z flamingami kaskady

Obrazy z flamingami to dekoracje w ramach

Obrazy z flamingami w roli głównej są wydrukowane na płótnie, naciągniętym na sosnowe blejtramy, czyli ramy z profilowanych listew.

Dzięki takiej formie wykonania stanowią kompletną dekorację, gotową do powieszenia na ścianę. Wszystkie obrazy z flamingami są drukowane na papierze lub płótnie, możemy je też – według własnych upodobań – oprawić w passe-partout lub wstawić w ramy. Wszyscy zainteresowani udekorowaniem przestrzeni obrazami z wizerunkami flamingów powinni koniecznie zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/zwierzeta/. Za pośrednictwem tej strony można zamówić nie tylko dekoracje z tymi oryginalnymi ptakami, ale także z innymi motywami zwierzęcymi.

Zobacz obrazy z flamingami na stronie naszego sklepu  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem