Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obraz niebieski dmuchawiec

Obrazy z dmuchawcami

Dmuchawce pojawiają się na łąkach na początku lata, kiedy wiosna powoli przemija i rozpoczyna się okres słonecznych ciepłych dni oraz rozkwitłej zieleni. Z tego powodu na obrazach te niezwykłe białe kule nasuwają wspomnienia związane z latem, zieloną łąką, słońcem i niesamowitą lekkością. W aranżacji ta lekkość i subtelność dmuchawców może stanowić kontrast dla ciężkich mebli i dominujących dodatków w wyposażeniu wnętrz, a ich miękkość przeciwstawi się kanciastości i surowości pustych przestrzeni. Na dyptykach i tryptykach oraz na obrazach pojedynczych ich motywy wykonywane są zarówno w naturalnych kolorach, jak i w sepii czy czerni i bieli.

Obrazy z dmuchawcami jak te zaprezentowane na stronie http://obrazynasciany.pl/?s=dmuchawiec&post_type=product to także ciekawe kompozycje kolorystyczne. Biel kojarzy się z czystością i subtelnością, a delikatne parasolki, uwalniane powiewem wiatru przypominają najdelikatniejsze koronki. Umieszczone na ciemnym tle stwarzają modną w ostatnich latach kompozycję czarno-białą, nie tylko wyjątkowo klimatyczną, ale też uniwersalną, pasującą do większości aranżacji. W kontekście stylu o takich obrazach można powiedzieć, że pasują wszędzie od wiejskiego stylu rustykalnego, po nowoczesne aranżacje w loftach.

W pomieszczeniach bardzo kolorowych sprawdzą się kompozycje czarno-białe i w każdym odcieniu szarości, ale na tym wariacje nie kończą się. Jedną z opcji tworzenia nowoczesnych obrazów z dmuchawcami są stylizacje za pomocą komputerów. Dzięki nim powstają kompozycje niezwykle kolorowe, będące odbiciem refleksów światła, tęczą pojawiająca się w kropelkach rosy czy po prostu sztucznie nałożonym kolorem, dzięki któremu puszysta kula staje się niebieska lub fioletowa. Takie modyfikacje to doskonały sposób na dopasowanie obrazu do aranżacji wnętrza, w której wykorzystano jakąś konkretną barwę. To idealny element podkreślający kolorystykę dodatków również w łazience czy przedpokoju.

Obrazy dmuchawców są świetnym i bardzo stylowym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Te większe można wykorzystywać w formie tryptyków i kaskad, dzięki małym powstają niewielkie galerie lub tryptyki o regularnym układzie i różnych motywach. Dmuchawce to również niezwykły materiał dla mistrzów makrofotografii, która wydobywa każdy szczegół ich ukrytego piękna. Ujęcia zazwyczaj w dużym powiększeniu ujawniają naturalną koronkę z powodzeniem konkurując swoim urokiem z najlepszymi dziełami sztuki. Tworzone w takiej formie obrazy przyciągną wzrok swoją niepowtarzalnością.

obraz dmuchawce we fiolecie obraz podmuchobraz dmuchawce rozwiane przez wiatrobrazy z dmuchawcami

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem