🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby z oczami

Obrazy w modnych kolorach

Dekoracje, jakie wybieramy do wnętrz to nie tylko sposób na wypełnienie wolnych przestrzeni i stworzenie określonego klimatu, ale często również sposób na zaakcentowanie bycia na czasie. Ten akcent wyrażony jest zarówno modnymi w danym sezonie rodzajami dekoracji, jak i tematyka czy kolorami. Wielu osobom mogłoby się wydawać dziwne oddawanie hołdu kolorystyce modnej w danym sezonie, bo przecież wnętrza urządzamy zwykle na lata i trudno w każdym kolejnym roku zmieniać ich wystrój. W rzeczywistości w dekoratorstwie tak, jak w modzie odzieżowej panują trendy dotyczące wzornictwa czy kolorów, które są częściej wykorzystywane w aranżacjach.

Obrazy w modnych kolorach, do których w tym sezonie zalicza się zieleń i miętowy, turkus oraz wszystkie ich odmiany prezentuje bogata kolekcja ma stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/mietowe-i-turkusowe/. Jest ona doskonałym przykładem, że pomimo zbliżonej tonacji barwnej motywy tych dekoracji są bardzo różnorodne, począwszy od tradycyjnych pejzaży, a skończywszy na plakatach czy miętowo-zielonych abstrakcjach tworzonych w programach komputerowych. Kolorystyka, która święci obecnie triumfy jest ciekawym odniesieniem do lata i trendów śródziemnomorskich, kojarząc się przede wszystkim ze świeżością, morską bryzą, orzeźwiającym naparem mięty i limonki w upalne dni lata.

Obrazy w modnych kolorach

Obrazy w modnych kolorach to dekoracje, które nie tylko urozmaica wnętrza i dodadzą im nieco ekskluzywności, ale też mogą być tym elementem, który łatwo wymienić na nowy, jeśli zmieni się moda. Nowoczesne obrazy drukowane cyfrowo są na tyle tanie, że nie ma problemu z zainwestowaniem w kolejną kompozycję za rok czy dwa, gdy mięta i zieleń zostaną zastąpione przez inne barwy. Warunkiem jest jednak taka aranżacja wnętra, która pozwoli na podobne modyfikacje. Najlepsze są uniwersalne czernie, biele i szarości, do których można dopasować każdy kolor poduszek, zasłon czy modnych obrazów. To prosty sposób na zmianę otoczenia i jednocześnie bycie na czasie.

Zaprezentowana kolekcja miętowych i zielonych obrazów to przykład dekoracji, które cieszą się popularnością w tym sezonie, dlatego warto zajrzeć do niej w poszukiwaniu kompozycji, która doskonale uzupełni wystrój wnętrza. Obrazy w tej kolorystyce mają bardzo pozytywny wpływ na naszą psychikę, pozwalają relaksować się i uwolnić od stresu, a także sprawiają, że budzą się w nas pozytywne skojarzenia z naturą, delikatnym chłodem miętowych cukierków, orzeźwieniem leśnego wodospadu czy miękkością podmiejskiej łąki. Wśród propozycji można też znaleźć ciekawe kompozycje z akcentem egzotycznym, tryptyki i kaskady, obrazy abstrakcyjne i wiele innych fantastycznych propozycji.

dekoracje w turkusie tryptyk z rosą ozdoby z roślinami tryptyk turkusowy most

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem