🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
dekoracje na ściany

Obrazy tryptyki kwiaty są ponadczasowe, a powieszone w wybranym pomieszczeniu wniosą do niego radość i powiew świeżości

Obrazy tryptyki kwiaty szybkim sposobem na metamorfozę wnętrza

Obrazy tryptyki kwiaty w roli głównej są ponadczasowe, a powieszone w wybranym pomieszczeniu wniosą do niego radość i powiew świeżości. Doskonale będą wyglądały zarówno grafiki wydrukowane na pojedynczym płótnie, jak również takie, które stanowią wieloelementowe kompozycje, na przykład obrazy tryptyki kwiaty. Odpowiednio zaaranżowane, pasują do każdego stylu wnętrzarskiego, komponując się zarówno z wystrojem klasycznym, romantycznym i retro, jak również nowoczesnym i minimalistycznym. Powieszenie na ścianie obrazy tryptyki z kwiatowym motywem jest doskonałym sposobem na przeprowadzenie szybkiej metamorfozy każdego pomieszczenia, które od razu nabierze koloru, energii i wiosennej lekkości. Obrazy tryptyki z kwiatami mogą mieć tak wiele odsłon, że docenią je nie tylko fanatyczni wielbiciele przyrody. Lilia wodna, kwiat jabłoni, żółta magnolia, różowa fuksja lub romantyczny wrzos, gatunki egzotyczne lub nasze swojskie, prosto z polskiej łąki.

Polecamy :

  • obrazy tryptyki kwiaty do sypialni
  • obrazy tryptyki kwiaty do salonu
  • obrazy tryptyki kwiaty do jadalni

Zobacz obrazy tryptyki kwiaty na stronie naszego sklepu 

Obrazy tryptyki kwiaty wybierz swoje ulubione

Spośród bogactwa gatunków kwiatów każdy może wybrać swój ulubiony, który na stałe zagości w wybranym pomieszczeniu w domu lub firmie.

Uwiecznione na obrazie tryptyk kwiaty będą stanowić elegancką dekorację, która – prócz walorów ozdobnych – będzie działała kojąco na zmysły i pobudzi do działania, wprowadzając do czterech ścian element świata natury. Terapeutyczna moc kwiatów poprawi samopoczucie, wyzwoli pozytywne emocje, zapewni spokój i harmonię. Wysoką jakość współczesnych płócien z wizerunkami kwiatów gwarantuje wykorzystanie nowoczesnych technik obróbki obrazów. Alternatywą dla klasycznej formy przedstawiania natury są natomiast prace, składające się z dwóch lub trzech części, czyli dyptyki lub tryptyki. Wydrukowane na płótnie bawełnianym obrazy tryptyki z kwiatami możemy znaleźć na przykład na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/. Prace są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane tak, że można je od razu powiesić na ścianie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem