🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
Obrazy tropikalne

Obrazy tropikalne kuszą fascynującymi kolorami i wyrazistą kreską, będącymi zasługą doskonałej jakości wykonania tego typu współczesnych dekoracji

Obrazy tropikalne w formie dyptyków i tryptyków

Obrazy tropikalne kuszą fascynującymi kolorami i wyrazistą kreską, będącymi zasługą doskonałej jakości wykonania tego typu współczesnych dekoracji. Egzotyczne rośliny i zwierzęta oraz ptaki nakreślone przez współczesnych artystów i wyeksponowane na dekoracjach tropikalnych z powodzeniem uzupełnią aranżację pomieszczeń utrzymanych w rozmaitych stylach. Obrazy tropikalne wydają się idealny do wszelkich wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych i loftach. Wspaniale sprawdzi się w domowej łazience albo kuchni. Dekoracje tropikalne docenią również wielbiciele elementów egzotyki we wnętrzach, a także osoby, które postawiły na urządzenie swojej przestrzeni domowej w stylu kolonialnym. Na wąskiej ścianie bardzo dobrze będzie się prezentować kilka niewielkich obrazów tropikalnych powieszonych obok siebie. Z kolei duża powierzchnia ściany to najlepsze miejsce dla dużego pojedynczego obrazu tropikalnego, któremu odpowiednio dobrana rama doda stylu i elegancji. Polecamy :

  • obrazy tropikalne pojedyncze
  • obrazy tropikalne dyptyki
  • obrazy tropikalne tryptyki

Obrazy tropikalne idealne na prezent

Obrazy z motywami tropikalnymi mogą być także wspaniałym pomysłem na prezent. To bardzo dobry sposób, aby uszczęśliwić każdego, kto ceni atrakcyjne dodatki do wystroju wnętrz.

Warunkiem jest jednak odpowiedni dobór prezentu, aby pasował zarówno do osobowości nowego właściciela, jak również, a może przede wszystkim, do ogólnej aranżacji pomieszczenia, które będzie zdobić. Współczesne obrazy tropikalne można zamówić zarówno w pojedynczej wersji klasycznej, jak również w formie kilkuelementowych układów kompozycyjnych. Tradycyjny obrazy tropikalne możemy również oprawić w prostą ramę, która doda grafice elegancji. Wysokiej jakości obrazy z motywami tropikalnymi znajdziemy na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-tropikalne/. Wszystkie proponowane dekoracje powstają przy współpracy ze współczesnymi utalentowanymi twórcami i są drukowane na najtrwalszym płótnie winylowym, płótnie typu „canwas” albo materiale, na którym stworzono efekt szpachlowanego płótna.

Zobacz obrazy tropikalne na stronie naszego sklepu internetowego  

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem