🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
tryptyki z samochodami

Obrazy przestrzenne z głębią

Współczesność przyniosła sporo zmian w naszym codziennym życiu, a coraz więcej osób może sobie pozwolić na własny dom jednorodzinny lub spory apartament w zamkniętym osiedlu. Te zmiany nie dotyczą jednak wszystkich a większość z nas wciąż jeszcze jest skazana na ciasne i niezbyt przyjemne zbiorowe budownictwo. Klaustrofobiczny, wąski przedpokój, mały pokoik o nietypowych proporcjach nie muszą już dziś straszyć ciasnotą, bowiem ich klimat całkowicie zmienią odpowiednio dobrane obrazy przestrzenne z głębią. Powieszone w odpowiednim miejscu sprawią, że pokój się powiększy, albo ściana zniknie i zastąpi ją przejście do innego świata.

Obrazy przestrzenne z głębią z kolekcji na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-przestrzen/ pokazują szereg przykładów miejsc, pejzaży, budowli, które mogą w taki właśnie sposób oddziaływać na wyobraźnię. Poza tunelami i schodami można tu znaleźć również mosty, będące jednym z najbardziej typowych motywów kompozycji przestrzennych. Ich magia polega też na tym, że mosty zazwyczaj występują w towarzystwie dużego akwenu wodnego lub rozległej panoramy, która dodatkowo wzmacnia efekt przestrzeni z głębią. Innym obiektem w takich kompozycjach są wąskie ulice i przejścia, często wzbogacone stylowymi arkadami, sklepieniami łukowymi lub szeregiem filarów.

Obrazy przestrzenne z głębią

Zaletą obrazów przestrzennych z głębią jest wspomniana zdolność do powiększania wnętrza, jednak, aby osiągnąć odpowiedni efekt obraz powinien być starannie dobrany pod względem wielkości, kolorystyki i tematu. Warto pamiętać, że w ciemnych pomieszczeniach obrazy prezentujące zacienione zaułki, uliczki po zmroku czy ukryte w gąszczu lasu pomosty nie będą widziane nawet z niewielkiej odległości, dlatego do ciemnych pomieszczeń wybiera się kompozycje jasne, rozświetlone, z dobrze rozpoznawalnymi szczegółami. Dobrym rozwiązaniem jest też kolorystyczne dopasowanie do wystroju, bowiem obraz wówczas integruje się z otoczeniem i tworzy jeszcze bardziej realistyczny efekt głębi.

Obrazy przestrzenne z głębią - dekoracje z panoramą dekoracje na ściany dekoracje z zrchitekturą obrazy wąska uliczka

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem