🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy palmy

Obrazy palma wprowadzą do wnętrz pogodny nastrój wiecznych wakacji, ciepło i przytulność

Obrazy palma idealne do domu, firmy lub restauracji

Obrazy palma to dekoracje inspirowane klimatem tropikalnym, które wprowadzą do wnętrz pogodny nastrój wiecznych wakacji, ciepło i przytulność. Soczyste kolory i wyraziście nakreślone grafiki, często na białym tle, to idealne propozycje obrazów palma, które uzupełnią aranżacje wnętrz utrzymanych w rozmaitych stylach. Wśród egzotycznych obrazów palmy znajdziemy takie, na których wydrukowano wizerunki palm i innych tropikalnych roślin, ptaków oraz owoców. Utrzymane w zieleniach, różach i bielach obrazy palma doskonale wpasują się zarówno w nowoczesną, jak i tradycyjną stylistykę wnętrz. Będą inspirować do marzeń o podróży, albo stanowić doskonałą pamiątkę po wyjątkowym urlopie. Obrazy palma nawiązujące do egzotycznych klimatów sprawdzą się nie tylko w przestrzeni domowej, ale również w firmach lub lokalach usługowych, na przykład w barach, restauracjach, klubach, kawiarniach, fitness klubach lub sklepach. Polecamy:

  • obrazy palma pojedyncze
  • obrazy palma dyptyki
  • obrazy palma tryptyki

Obrazy palma podkreślą indywidualny gust jego właściciela

Pamiętajmy, że pomimo zmieniających się trendów dekoratorskich, ozdabianie ścian obrazami pozostaje jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań, jeśli chodzi o dodawanie wnętrzom elegancji i stylu.

Prace współczesnych artystów wyeksponowane w formie obrazów palm na płótnie to doskonały mariaż tradycyjnej formy sztuki z najnowocześniejszą technologią, przy użyciu której powstają nadruki. Ich doskonała jakość bardzo precyzyjnie oddaje piękno oryginału i potrafi radykalnie zmienić wygląd każdego wnętrza, podkreślając przy tym indywidualny gust jego właściciela. Wszyscy miłośnicy egzotycznych motywów na obrazach palmy z pewnością docenią prace zaprezentowane na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-tropikalne/. Oprócz pojedynczych płócien znajdziemy tam obrazy wyeksponowane w formie kilkuelementowych układów kompozycyjnych, idealnych do udekorowania nowocześnie urządzonych wnętrz.
Zobacz obrazy palma na stronie naszego sklepu internetowego   

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem