obrazy na płótnie miasto

Obrazy Nowy York, Nowy Jork, Manhattan

Nowy Jork to miasto bardzo szczególne, nie tylko Polakom kojarzące się z typowymi przywarami amerykańskiego świata, wolnością, wielkim biznesem i miejscem, które nigdy nie zasypia. O Nowym Jorku mówi się, że kto raz w nim zamieszka związuje się niewidzialnymi więzami z tym miastem kochając je do końca swoich dni. Dla nas na drugiej półkuli jest synonimem wolności i niezależności. Dla wszystkich, którzy darzą sympatią to niezwykłe miasto z pewnością atrakcyjnym dodatkiem do salonu czy sypialni będzie obraz z wizerunkiem ulic, szklanych domów, żółtych taksówek czy słynnego mostu na Brooklynie.

Obrazy Nowy York

ozdoby z motoryzacją - Obrazy Nowy YorkObrazy z Nowym Jorkiem to doskonałe dekoracje zarówno do wnętrz industrialnych, do loftów i przestronnych salonów urządzanych w stylu minimalistycznym, jak i ciekawe dopełnienie tradycyjnych bardziej współczesnych wnętrz. Docenią je także nastoletni marzyciele, dla których Ameryka jest prawdziwym symbolem niezależności, tak ważnej na tym etapie życia. To również tematyka, która doskonale sprawdzi się w firmach szczególnie tych nowoczesnych, biurowcach w stylu kapitalistycznym znajdujących się z centrach dużych miast, w których wystrój jest równie ważny, jak standard realizowanych zadań zawodowych.

Obrazy Nowy Jork, których przykład znajduje się na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/most-brooklinski-w-dyptyku/ to różne niezwykle rozpoznawalne symbole począwszy od wieżowców, przez ruchliwe ulice pełne żółtych taksówek po Most Brooklyński. Słynne yellow cabs są jednym z bardziej rozpoznawalnych kulturowych symboli tego miasta stawianych na równi z czerwonymi budkami i piętrowymi autobusami Londynu. Żółte samochody nie pojawiają się samotnie, wkomponowane są w charakterystyczne nowomiejskie tło pozostaje gdzieś w odległej perspektywie, nasuwając skojarzenia z ruchem ulicznym, pospiechem i wysokościowcami jednego z najbardziej spektakularnych miast świata.

Osoby, które poszukują ciekawych rozwiązań na nowojorskie obrazy mogą też spojrzeć, jak na kompozycję kolorystyczną, zazwyczaj w bardzo neutralnej szarawej tonacji. Wyjątkiem są odległe panoramy miasta z Mostem Brooklyńskim na pierwszym planie, który poza samym swoim charakterystycznym kształtem może zdobić wnętrze kolorystycznym akcentem, będącym efektem komputerowej stylizacji. Nowy Jork pojawia się również na obrazach w wersji komiksowej, która jest elementem przejściowym pomiędzy pop kultura połowy ubiegłego wieku, a nowoczesnymi kompozycjami graficznymi.

tryptyk panorama nowego jorku obraz ulica w nowym jorku obraz panorama NY obraz Nowy jork w turkusie

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem