Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Obrazy na zamówienie

Powieszenie obrazu na ścianie stanowi formę ukoronowania aranżacji wnętrza, przysłowiową kropkę nad „i”, dzięki której całość zyskuje konkretny styl i staje się jakby kompletna. Wybór odpowiedniego obrazu nie może być przypadkowy, bowiem zarówno pod względem treści, jak i kolorystyki, wielkości a nawet formatu i rodzaju ramy powinien idealnie pasować do wyposażenia i tonacji barwnej pomieszczenia. W domach zależnie od tego, czy wyposaża się sypialnię, salon czy przedpokój stosowane są pewne zasady doboru, ale wśród tysięcy obrazów dostępnych na rynku nie zawsze możemy znaleźć to, co najbardziej przypadnie nam do gustu i odda klimat, jaki pragniemy stworzyć.

Jednym z bardziej komfortowych rozwiązań jest możliwość zamówienia obrazu z dostarczonego przez siebie zdjęcia. Obrazy na zamówienie, których propozycje zamieszczono na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy-na-zamowienie/ to sposób na to, aby nasz ulubiony krajobraz z wakacji, albo nasza ukochana pociecha znalazła się na ścianie w wersji drukowanej na odpowiednim podkładzie, zastępując neutralne, nic nie wnoszące do wystroju kompozycje. O ileż bardziej osobisty jest taki obraz nawet, jeśli nie przedstawia znanej osoby, a jedynie miejsce, z którym jesteśmy związani wspomnieniami lub emocjami? Emocje w obrazie to również emocje we wnętrzu, a więc bardziej prywatny, intymny, osobisty klimat.

Obrazy na zamówienie

Obrazy na zamówienie wykonywane z prywatnych zdjęć to szerokie pole możliwości. Nawet tradycyjna fotografia z wakacji czy portret własnego dziecka może powstawać w wielu różnych formatach, na podkładzie winylowym, bawełnianym czy z nadrukiem imitującym szpachlę, dzięki czemu staje się obrazem bardzo nowoczesnym lub bardzo tradycyjnym. Modyfikacji może też ulegać kolorystyka, a czerwony zachód słońca nad Bałtykiem zmieni się w zieloną, niebieską czy żółtą tonację, albo całkowicie straci kolory przypominając nieco zniszczoną patyną czasu pocztówkę w sepii, jakie dawniej wysyłały sobie nasze babcie.

Możliwość zamówienia na życzenie obrazu ze zdjęcia to sposób na idealne dopasowanie kompozycji do potrzeb własnej sypialni czy salonu, ale także wpływ na emocjonalne kształtowanie wystroju. Rodzinny portret nad łóżkiem jest jakby zastępstwem małżeńskich fotografii ślubnych, wieszanych w tym miejscu przez naszych przodków. Różnica polega jednak na tym, że dziś są one bardziej naturalne, kolorowe i przedstawiają najbliższe sercu osoby w sytuacjach, w których nas śmieszą lub budzą nostalgię, a nie w formie oficjalnej pozowanej prezentacji.

obrazy z Twoim dzieckiem dekoracje z mojego zdjęcia dekoracje ścian obrazy z moich zdjęć ozdoby ścian z mojego zdjęcia

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem