Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obraz muszelka

Obrazy na ściany

Piękno obrazów potrafi zachwycić każdego bez względu na to, czy jest miłośnikiem sztuki czy też przechodzi obok niej obojętnie. Te nowoczesne, to nie tylko odtwarzanie ręką wprawnego mistrza wizerunków postaci czy podpatrzonych krajobrazów, ale o wiele szerszy wachlarz możliwości. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia fotografa, który uwiecznia takie wizerunki na kliszy za pomocą obiektywu, a także możliwości techniczne sprzętu, jakim się posługuje. W takim ujęciu na ściennym obrazie można umieścić każdy z motywów.

Inną kwestią dotyczącą obrazów na ściany jest moda. Podobnie, jak w odległych stuleciach wypadało wieszać w salonach portrety czy pejzaże dziś na ścianie może znaleźć się wszystko. Nikogo nie zdziwi fantazyjny wizerunek truskawek czy widok stalowego mostu na tle panoramy nowoczesnego miasta. Obrazami są obecnie nie tylko fotografie, ale również fantastyczne kompozycje czy motywy tworzone cyfrowo, jak grupy nieznanych planet lub fantazyjne dymne kwiaty. Jeszcze inną opcją są naturalne fotografie kolorowane w programach komputerowych.

Nie można również zapominać o tradycji, która staje się uniwersalna i zawsze bywa modna bez względu na różne nietypowe trendy. Dla tradycjonalistów znajdą się pejzaże w dziesiątkach odmian, od nostalgicznego zachodu słońca po ujętą w ramy jesiennych drzew drogę. Wiele propozycji można znaleźć na http://obrazynasciany.pl/obrazy/krajobrazy/. Wśród tradycyjnych obrazów znalazły też swoje miejsce reprodukcje zarówno starych doskonale znanych mistrzów, jak i tych bardziej współczesnych. Mogą one być doskonałym dopełnieniem wnętrz w stylu rustykalnym.

Obraz od stuleci pełni tę samą funkcję z jednej strony stanowiąc dekorację, a z drugiej będąc dopełnieniem kompozycji wnętrza, jako całości. Z tego powodu istotne jest dopasowywanie go zarówno w tonacji kolorystycznej, jak i tematyce. Teoretycznie w salonie można powiesić wszystko, jednak nowoczesne wnętrze w zestawieniu z reprodukcją Rembrandta będzie pozostawać w konflikcie. Przedstawione poniżej aranżacje pokazują, jak ciekawie można zestawić kolory obrazów z wystrojem, w tym także łazienki.

obraz rózowe drzewo   dekoracje ścienneobraz tryptyk do sypialni   obraz do salonu

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem