🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy na ścianę poziome

Obrazy na ścianę poziome optycznie poszerzą i powiększy pomieszczenie

Obrazy na ścianę poziome to dekoracje powiększające wnętrze

Obrazy na ścianę poziome optycznie poszerzą i wizualnie powiększy pomieszczenie. Obrazy na ścianę poziome to dekoracje które oprócz tego, że pełni funkcję estetyczną, spełnia jeszcze inną rolę. Mianowicie decydując się na określone wzornictwo, kolorystykę, jak również rozmiar i kształt płótna, możemy wizualnie skorygować niedoskonały wygląd danego wnętrza. Dobrze jest pamiętać zatem o kilku zasadach. Po pierwsze: obrazy na ścianę poziome albo kilka powieszonych w jednej linii obok siebie, optycznie poszerzą pomieszczenie, dzięki czemu uzyskamy wizualny efekt powiększenia wnętrza. Z kolei obrazy na ścianę poziome występujące w postaci pionowych płócien sprawią, że sufit wyda nam się wyżej osadzony, a ściany dłuższe o kilka centymetrów. Jest to więc doskonały sposób do wykorzystania przy zbyt niskich sufitach, jak również na poddaszach lub antresolach. Polecamy :

  • obrazy na ścianę poziome z motywem dmuchawca
  • obrazy na ścianę poziome z motywem włoskich uliczek
  • obrazy na ścianę poziome z pejzażami

Obrazy na ścianę poziome to wysoka jakość wykonania

Kolejną ważną zasadą przy wyborze obrazu na ścianę poziomego do danego pomieszczenia jest to, aby w niewielkim wnętrzu postawić na prace utrzymane w jasnej, stonowanej kolorystyce, która nie przytłoczy wnętrza. Jaskrawe barwy i duże wzory wprowadzą do pomieszczenia dynamikę, która najlepiej będzie wyglądała w dużym pomieszczeniu.

Wieszając obraz na ścianę poziome nad meblem, najlepiej usytuować go około dwudziestu – trzydziestu centymetrów nad nim. To idealna wysokość, która sprawi, że obrazy na ścianę poziome stworzą spójną i harmonijną kompozycję z blatem mebla. Wśród najczęstszych motywów występujących na obrazach na ścianę poziomych największą popularnością cieszą się wzory inspirowane światem natury: kwiaty, drzewa, pejzaże przyrodnicze albo wizerunki zwierząt. Równie często wykorzystywane są także krajobrazy architektoniczne i urbanistyczne, jak również przedstawienia abstrakcyjne z fantazyjnymi wzorami. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/pojedyncze/ znajdziemy wiele interesujących prac malarskich, grafik lub fotografii wydrukowanych na poziomych płótnach. Wszystkie obrazy na ścianę poziome powstały przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi artystami i charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Zobacz obrazy na ścianę poziome na stronie naszego sklepu 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem