🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy na ścianę nowy jork

Obrazy na ścianę nowy jork to dekoracje do minimalistycznych lub industrialnych aranżacji wnętrz

Obrazy na ścianę nowy jork wciągają i fascynują

Obrazy na ścianę nowy jork to dekoracje do minimalistycznych lub industrialnych aranżacji wnętrz. Nowy Jork można kochać albo nienawidzić. Jedno jest pewne: nikt nie pozostanie obojętny wobec tego miasta – metropolii, które wciąga, uzależnia i fascynuje różnorodnością kultur, architektury i stylu. Podobnie trudno będzie przejść obojętnie obok obrazów na ścianę nowy jork. Obrazy na ścianę nowy jork, albo wybranymi fragmentami jego zabudowy, z pewnością spodobają się miłośnikom „miasta, które nigdy nie śpi”, ale docenią je również fani minimalistycznych lub industrialnych aranżacji wnętrz. Właśnie w obrazy na ścianę nowy jork czarno-biała stylistyka kolorystyczna fotografii z Nowym Jorkiem w roli głównej będzie prezentowała się najlepiej. Na fotografiach wydrukowanych na obrazy na ścianę nowy jork znajdziemy więc panoramy Manhattanu i jego wieżowców, zdjęcia Mostu Brooklyńskiego, jak również prace z napisami typograficznymi na temat Nowego Jorku. Większość obrazów na ścianę nowy jork to fotografie, choć znajdziemy również interesujące grafiki, stylizowane na komiksowe przedstawienia miejskiej architektury. Polecamy:

  • obrazy na ścianę nowy jork panorama miasta
  • tryptyki na ścianę nowy jork z drapaczami chmur
  • kaskady na ścianę nowy jork mostem Brooklińskim

Obrazy na ścianę nowy jork to też dyptyki, dyptyki i kaskady

Nowojorskie industrialne motywy na obrazach na ścianę nowy jork bardzo dobrze wyglądają w nietypowym układzie kompozycyjnym, składającym się z kilku płócien, na których zostały wydrukowane zdjęcia różnych fragmentów miejskiego krajobrazu. Powieszone obok siebie obrazy na ścianę nowy jork  tworzą prostokąt, który stanowi harmonijną, a jednocześnie awangardową formę dekoracji. Szczególnie dobrze obrazy na ścianę nowy jork wpasuje się ona w nowoczesną aranżację wnętrza.

Obrazy na ścianę nowy jork dostępne za pośrednictwem strony internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/panoramy-miast/ charakteryzują się trwałością, wynikającą z najwyższej jakości ich wykonania na każdym etapie produkcji. Obrazy na ścianę nowy jork są wydrukowane na płótnie i naciągnięte na sosnowe krosna, imitujące te, na których powstają prace malarskie. Wszystkie obrazy na ścianę nowy jork są tworzone we współpracy z utalentowanymi współczesnymi artystami.

Zobacz obrazy na ścianę nowy jork na stronie naszego sklepu

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem