20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obraz kamienica - Obrazy na ścianach

Obrazy na ścianach – piękne kompozycje

Każdy z pewnością posiada swój własny ulubiony klimat, niepowtarzalne miejsce, w którym czuje się doskonale, wypoczywa tam, relaksuje się, albo też przywołuje jakieś pozytywne wspomnienia. Dziś już taki klimat i takie miejsce można samodzielnie stworzyć we własnym domu wykorzystując do tego celu obrazy na ścianach. Nowoczesne możliwości drukarni praktycznie pozwalają nanieść na papier wszystko, a korzystnie z najnowszych technik drukarskich odbywa się z udziałem kilkuset milionów odcieni kolorystycznych. Precyzja wydruku jest tak duża, że nierozpoznane jej ludzkie oko z powodu jego ograniczonych możliwości, dlatego każdy obraz z wykorzystaniem najnowszych drukarek do złudzenia przypomina ten prawdziwy.

Jeśli ulubionym miejscem jest pełna kwiatów łąka w kilka chwil można ją mieć we własnym salonie. Sypialnię spowije przytulny klimat księżycowej nocy z niebem usianym gwiazdami. Pokój dziecinny można przemienić w safari lub zaprosić malucha do bajkowego lasu. Obrazy na ścianach to tysiące wzorów, a wśród nich warto poszukiwać swojego wymarzonego, z którym się identyfikuje i który sprawia, że jest to wymarzony azyl. Ogromną zaletą takich dekoracji jest to, że w kilkadziesiąt minut zmieniają całkowicie wygląd pomieszczenia. Uzupełnione o kilka poduszek i narzutę na kanapę sprawią, że powstanie zupełnie inne wnętrze.

Dostępne w sklepach produkty to nie tylko ogromny wybór motywów i krajobrazów, ale również okazja do złożenia prywatnego zamówienia na konkretny wymiar, dzięki czemu można dopasować obraz do konkretnej ściany, którą chce się udekorować. Obrazy na ścianach drukowane są też na powlekanych materiałach, łatwych do utrzymania w czystości, możliwych do zmywania wilgotną gąbką. Ciekawym i całkowicie innowacyjnym rozwiązaniem są obrazy kuchenne, drukowane na winylu i powlekane warstwą laminatu lub PCV, dzięki czemu opierają się najtrudniejszym kuchennym warunkom. Na dekoracji może też zyskać łazienka. Przekształcona w klimatyczne SPA stanie się idealnym miejscem popołudniowego relaksu.

Obrazy na ścianach

W kontekście dekoracyjnym warto też wspomnieć o możliwości tworzenia kompozycji dzielonych, czyli takich, które na kilku elementach powieszonych obok siebie w należytym porządku prezentują pewną całość, niekoniecznie jednolitego motywu, ale zwartą tematycznie. Wieloelementowe obrazy na ścianach są przejawem nowoczesności wprowadzonej do klasycznego wnętrza. Inną cecha takich dekoracji jest możliwość przetwarzania ich komputerowo w kompozycje surrealistyczne  – jak np. niebieskie drzewa, zielona barierka mostu czy fioletowe kamienne schodki w parku. Do dyspozycji są też negatywy, powiększenia, cyfrowe grafiki w sepii i abstrakcje.

obraz z kwiatami obraz tory

obraz rower obraz kot

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem