20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy na płótnie – ciekawe kompozycje i efektowne wykonanie

Obraz jest tym rodzajem dekoracji, który przy odpowiednim wyborze motywu, kolorystyki i wymiarów może być efektowną dekoracją każdego wnętrza. Obrazy doskonale sprawdzą się zarówno w salonie nad kanapą jak i w przedpokoju czy łazience. Będą też pięknym dodatkiem do pomieszczeń firmowych – do biur, holi czy gabinetów. Taka wszechstronność oznacza też niezwykłe bogactwo tematyczne, od tradycyjnych pejzaży i martwej natury po nowoczesne tematy w stylu wielkomiejskich ulic, hal fabrycznych, konstrukcji mostów czy zestawu kuchennych przypraw. W salonie gustownym dodatkiem może być kompozycja z plastrów cytryny, a kuchenne czy łazienkowe wnętrze ozdobią kostki lodu.

Wśród nowoczesnych obrazów poza nietypowymi tematami znalazły się też kompozycje wieloczęściowe, które odbiegają od standardu podziałem na kilka elementów tworzących tematyczną całość. Takie dekoracje – zwłaszcza obrazy kaskadowe – to typowy przejaw rewolucji w sztuce i poszukiwania niestandardowych form artystycznego wyrazu. Z kolei przybliżanie sztuki przeciętnemu człowiekowi, zapewnianie szerokiego dostępu do nowoczesnych dzieł gwarantują techniki tworzenia oparte na nowych materiałach i druku, dzięki któremu produkowanie takich dekoracji jest tańsze i możliwe w wielu egzemplarzach.

Obrazy na płótnie

Nowoczesność w dziedzinie tworzenia obrazów nie oznacza jednak, że tradycje związane ze sztuką całkowicie zanikają. Przykładem jest poszukiwanie metod, które sprawią, że nowoczesne obrazy będą do złudzenia przypominały te malowane na płótnie przez wielkich mistrzów kilka wieków wstecz. Na taki realizm pozwala między innymi przygotowywanie wydruków na płótnie Canvas oraz na podkładzie bawełnianym imitującym szpachlę. Obrazy na płótnie to kilka opcji, z którymi można zapoznać się w zakładce http://obrazynasciany.pl/na-czym-drukujemy-obrazy/, gdzie szczegółowo zostały opisane wszystkie metody drukowania raz dostępne rodzaje podkładów.

Wybór właściwego podłoża to pierwszy krok do tworzenia swojej własnej dekoracji, która będzie ozdobą nowoczesnego lub klasycznego wnętrza. Płótno Canvas pozwala na osiągnięcie wrażenia prawdziwości obrazu na płótnie, nie tylko  dlatego doskonale sprawdza się, jako podkład do krajobrazów, martwych natur a także reprodukcji znanych dzieł. W bardziej nowoczesnych wnętrzach, w których dekoracją są kolorowe abstrakcje obraz może powstać na podkładzie winylowym, który umożliwia uzyskanie ostrzejszych kolorów, często stanowiących najważniejszy element obrazów abstrakcyjnych.

obrazy smuga dym obrazy z hasłem w tym domu obrazy w szarościach obraz jak malowany

 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem