Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obrazy w brązie

Obrazy na płótnie z roślinami

Przyroda od wieków inspirowała artystów, którzy próbowali uchwycić jej ulotne piękno w swoich pracach malarskich, w rzeźbach lub na fotografiach. Motywy roślinne na obrazach wprowadzają do pomieszczeń klimat świeżości i stanowią elegancką dekorację domu, firmy lub lokalu usługowego.

Szczególnie pięknie wyglądają powieszone na ścianach płótna z wydrukowanymi grafikami lub fotografiami przedstawiającymi kwiaty. Delikatne pierzaste dmuchawce, romantyczne kwiaty jabłoni, orientalne storczyki lub spektakularne róże podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza i mogą zostać przedstawione w różnych formach. Mamy więc do wyboru obrazy utrzymane w klasycznej, naturalnej kolorystyce jak również grafiki zabarwione soczystymi odcieniami żółci, turkusu, różu lub zieleni. Ten typ dekoracji sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu z zachowaniem umiaru jeśli chodzi o pozostałe elementy dekoratorskie.

Z kolei eleganckie obrazy czarno-białe albo pokryte sepią będą świetnym uzupełnieniem pomieszczeń urządzonych klasycznie lub retro. Planując udekorowanie domu obrazem z motywem florystycznym, warto rozważyć wybranie formy kilkuelementowej grafiki. Ten oryginalny układ kompozycji obrazu może stanowić tryptyk, dyptyk lub kaskadowy układ poszczególnych części.
Osobną kategorię stanowią wydrukowane na płótnie reprodukcje prac malarskich, przedstawiające na przykład barwne bukiety polnych kwiatów w wazonie albo portrety kobiet z wiązankami zdobiącymi ich kapelusze. Ten typ obrazów będzie doskonale wyglądał we wnętrzach, których właściciele postawili na rustykalny styl, jak również w tradycyjnych pomieszczeniach, w których znajdują się stylowe antyczne meble.
Obrazy ze strony internetowej obrazy na płótnie z roślinami mogą zostać wydrukowane na gładkim podkładzie winylowym, na bawełnianym płótnie typu Canvas lub na płótnie z efektem szpachlowania. Ten ostatni typ powierzchni doskonale będzie wyglądał szczególnie jako podkład reprodukcji malarskich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem