20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
Obrazy na płótnie z drzewami

Obrazy na płótnie z drzewami – natura, drzewa

Widok drzew działa kojąco i wprowadza klimat spokoju i wyciszenia. Nie bez powodu to właśnie drzewa stanowią jeden z ulubionych motywów przedstawianych na obrazach, grafikach i zdjęciach. Wykorzystanie wizerunku drzew w aranżacji pomieszczeń jest doskonałą metodą, aby nadać wnętrzu relaksujący charakter i jednocześnie zaprosić do naszego domu zaczarowany świat natury.

Drzewa to nadzwyczaj fotogeniczne obiekty, a sposobów ich przedstawiania mogą być setki. I tak możemy zdecydować się na przykład na fotografię przedstawiającą zacienioną alejkę, biegnącą między szpalerem strzelistych topoli, albo leśną, wijącą się ścieżynę wśród iglaków lub samotną wierzbę płaczącą pochyloną nad taflą jeziora. Wydrukowane na płótnie z zastosowaniem najnowszej technologii fotografie z drzewami w roli głównej mogą być utrzymane w naturalnej kolorystyce, w tonacji czarno-białej lub też być zabarwione na jaskrawymi farbami.

Niezwykle interesująco wyglądają również zdjęcia monochromatyczne, czyli takie, którym nadano efekt negatywu lub które zostały podbarwione kolorem sepii. Ten rodzaj artystycznego przedstawienia sfotografowanego obiektu uwzględnia również użycie kolorowych filtrów, w efekcie czego powstaje surrealistyczny, odrealniony obraz rzeczywistości. Połączenie tego typu środków wyrazu z tradycyjnym wizerunkiem drzew na obrazie tworzy doskonale dobrany duet, który nada nietuzinkowości każdemu wnętrzu, zarówno w domu, jak i w biurze lub lokalu usługowym.

Obrazy na płótnie z drzewami

Dodatkowym „pazurem” w przedstawieniach drzew będzie nietypowy układ kompozycyjny zdjęć. Płócienne obrazy mogą bowiem mieć charakter dyptyków, tryptyków lub kaskad, co nadaje im intrygującego charakteru. Każdy, kto jest zainteresowany wykorzystaniem do aranżacji wnętrza wizerunków drzew, powinien zajrzeć na stronę internetową obrazy na płótnie z drzewami. Spośród zaprezentowanych na stronie propozycji znajdziemy zarówno wydrukowane na płótnie fotografie artystyczne, jak również prace malarskie, których tematyka jest związana właśnie z drzewami.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem