Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%
obrazy na płótnie z cytatami

Obrazy na płótnie z cytatami to dekoracje, które motywują, bawią i śmieszą

Obrazy na płótnie z cytatami to popularne dekoracje ścian

Obrazy na płótnie z cytatami, sentencjami i hasłami, mogą nas motywować, bawić lub wzruszać. Obrazy na płótnie z cytatami to dekoracje ścienne od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a uniwersalność obrazów na płótnie z cytatami sprawia, że można dobrać odpowiedni motyw praktycznie do każdego wnętrza. Prosta i uniwersalna stylistyka, pasująca do niemal każdego pomieszczenia, sprawia, że naklejki na ścianę z napisami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Bezpretensjonalna forma tego typu zdobnictwa jakim są obrazy na płótnie z cytatami sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, nawet minimalistycznym, jak i klasycznym lub utrzymanym w stylu retro. Na ogół obrazy na płótnie z cytatami i sentencjami są zapisane czarnymi literami na białym tle, ale można również zdecydować się na dowolną kolorystykę, które będzie zgodna z naszymi upodobaniami. Niektóre obrazy na płótnie z cytatami przedstawiają słowa ujęte w bardziej wyrafinowane formy czcionki, na przykład pięknej kursywy, która sama w sobie stanowi elegancką ozdobę pomieszczenia. Najpopularniejszymi tekstami, drukowanymi na tego typu obrazach na płótnie z cytatami są sentencje na temat wartości rodziny, domu, najbliższych oraz „złote myśli” dotyczące tego co najważniejsze w życiu. Polecamy :

  • obrazy na płótnie ze znanymi cytatami
  • obrazy na płótnie z sentencjami o domu
  • obrazy na płótnie z cytatami motywującymi

Obrazy na płótnie z cytatami ozdobą ścian w salonie lub sypialni ale także w biurze i kawiarni

Minimalistyczne w formie, często utrzymane w czarno-białej kolorystyce, mają silny przekaz i najlepiej prezentują się na tle jasnych ścian. Dobrze wygląda też kilka obrazów na płótnie z cytatami powieszonych obok siebie, gdy łączy je wspólna tematyka lub podobieństwo graficzne. Wśród tekstów, umieszczanych na naklejkach ściennych, znajdziemy zarówno takie w języku polskim, jak i angielskim.

Obrazy na płótnie z cytatami stworzone za pomocą liter i prostych rysunków stanowią doskonałą ozdobę restauracji, jak również biura, kawiarni, mieszkania lub sklepu. W przypadku lokalu usługowego sprawią, że klienci lepiej zapamiętają to miejsce i chętniej do niego wrócą. Obrazy na płótnie z cytatami zaprezentowane na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/sentencje/ są drukowane z wysoką dbałością na każdym etapie produkcji. Każdy egzemplarz można zamówić w wersji z ramą lub bez.

Zobacz obrazy na płótnie z cytatami na stronie naszego sklepu 

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem