20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Obrazy na płótnie z abstrakcjami

Abstrakcja to sztuka, unikająca obrazowania rzeczywistości, wystrzegająca się wszelkich skal, perspektyw i proporcji, występujących w prawdziwym świecie. Dlatego też jest tak niezwykle intrygująca, a obrazy abstrakcyjne przykuwają wzrok i fascynują, stanowiąc nietuzinkową ozdobę każdego wnętrza.

Sztuka abstrakcyjna nie komponuje się jedynie z awangardową aranżacją wystroju pomieszczeń. Spokojne kompozycje, jak również dynamiczne motywy mogą inspirować również w otoczeniu klasyki. W świecie abstrakcji wszystko jest bowiem możliwe, a poprzestawiane konwencje bawią i stanowią swoiste mrugnięcie okiem do obserwatora. Każdy może na swój sposób interpretować prace abstrakcyjne, gdyż pozostawiają one wiele pola do popisu dla naszej wyobraźni.

Drukowane na płótnie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii obrazy abstrakcyjne będą stanowić odważne uzupełnienie każdego domu, wyróżniającą się w znaczący sposób pośród morza pomysłów na dekorację wnętrz. Obrazy w tym stylu charakteryzuje różnorodność, jeśli chodzi o bogactwo form i kolorystyki. Mogą mieć postać figur geometrycznych, brył, lub chaotycznych układów linii, barwnych smug lub okręgów, jak również bardziej uładzonych wzorów kwiatowych, regularnych pasków, albo kropek. W stylistykę sztuki abstrakcyjnej znakomicie wpisują się także formy obrazów, podzielonych kompozycyjnie na dwie lub trzy części, stanowiące jedną całość, czyli dyptyki lub tryptyki, bądź też konstrukcje kaskadowe.
Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/abstrakcje/ znajdziemy prace, które dodadzą wyszukanego stylu salonowi, sypialni, czy nawet łazience. Drukowane są na dwóch rodzajach płótna – bawełnianym, oraz z efektem szpachlowania, dzięki który przypomina prawdziwą fakturę szpachlowanej powierzchni. Dostępne są również wydruki na sztucznym płótnie poliwinylowym, bardzo trwałym materiale, idealnym do łazienki lub kuchni.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem