Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Obrazy na płótnie wąskie uliczki

Obrazy, których tematem jest zabytkowa architektura, mogą być doskonałą dekoracją wnętrz klasycznych, jak również stanowić kontrapunkt w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym, nawet minimalistycznym stylu. Wizerunki wąskich, kamiennych uliczek pnących się pomiędzy starymi kamienicami mają jeszcze jedną zaletę: potrafią optycznie zmienić proporcje wnętrza, nadając mu całkowicie nowe wymiary.
Prace przedstawiające wąskie przesmyki pomiędzy domami optycznie wydłużą pomieszczenie, dając złudzenie, że zamiast płaskiej ściany mamy do czynienia z wejściem w inną przestrzeń architektoniczną. Dlatego też wspaniale sprawdzą się jako dekoracja małych i ciasnych pomieszczeń, zaś dużym wnętrzom nadadzą tajemniczości i magii. Wyjątkowo klimatyczne są wizerunki zabytkowej architektury utrzymane w kolorze sepii, które docenią z pewnością miłośnicy stylu retro, inspirowanego tradycją i historią. Również czarno-białe obrazy znajdą wielu zwolenników, gdyż przydają one wnętrzom elegancji i stylu, nawiązującego do klasycznych form fotografii sprzed kilkudziesięciu lat.
Niektóre obrazy mogą wystąpić w formie wieloczęściowych kompozycji jako dyptyki, tryptyki lub przedstawienia kaskadowe. Poszczególne części tego typu obrazów, pomimo że stanowią integralną całość, doskonale mogą wyglądać również jako pojedyncze elementy dekoratorskie, który można rozdzielić pomiędzy dwa pomieszczenia, lub też powiesić w znacznej odległości od siebie w jednym wnętrzu.
Na stronie internetowej obrazy na płótnie wąskie uliczki znajdziemy zarówno wydrukowane na płótnie fotografie nastrojowych uliczek z różnych części świata, jak również prace malarskie, na których uchwycono piękno zabytkowej architektury. Prezentowane dekoracje mogą zostać wydrukowane na trzech rodzajach nośnika do wyboru: płótnie poliwinylowym, bawełnianym płótnie typu Canvas lub też na płótnie, którego faktura przypomina efekt po szpachlowaniu.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem