🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
siwe dekoracje

Obrazy na płótnie w odcieniach szarości

Urządzanie wnętrza w kolorystyce z dominującą szarością jest całkiem ciekawym pomysłem, ponieważ z jednej strony nawiązuje to do minionej już dawno mody, z drugiej jednak jest to powracający trend, który sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Oczywiście niezbyt korzystnym rozwiązaniem dla naszego samopoczucia byłoby postawienie na samą szarość. Popielate meble, ściany i dodatki dałyby efekt wprost przeciwny do oczekiwanego, ale delikatne obrazy na płótnie w odcieniach szarości w połączeniu z bielą ścian i stonowaną kolorystyką wyposażenia – to jest to, na co mogą pozwolić sobie zarówno posiadacze niewielkich wnętrz, jak i dużych przestrzeni mieszkalnych.

Żywe kolory nie są wybierane tak chętnie, ponieważ dają efekt dużego przepychu. Kilka kolorowych akcentów może jednak wzmocnić wizualny efekt, ponieważ wbrew pozorom to nie one a wspomniane wcześniej szarości będą rzucały się w oko jako pierwsze. Szary kolor wydaje się być smutny czasem wręcz żałobny, niemniej jednak to wyobrażenie tak na prawdę nie ma żadnego pokrycia z prawdą. Co dają nam szarości?

Obrazy w odcieniach szarości są praktyczne i dostosowują się do każdego otoczenia, nowoczesne i fantastycznie komponują się z minimalistycznymi wnętrzami, bezpieczne, ponieważ decydując się na nie, nie będziemy czuć się przytłoczeni,  oszczędne, co znajduje zastosowanie w przypadku ścian. Raz pomalowane będą cieszyć się głębią koloru przez długi czas.

Takich plusów można wymieniać w nieskończoność. Skupmy się jednak w tym momencie na dodatkach a dokładniej na wspomnianych wcześniej obrazach. Technika wykonania nowoczesnych obrazów na płótnie jest imponująca, ponieważ z jednej strony przenoszą nas oczami wyobraźni do epoki, w której to wszystkie malunki były wykonywane z użyciem farb i pędzli. Z drugiej jednak ich jakość jest tak wyraźna, że trudno dopatrzyć się w nich przynajmniej jednego mankamentu.

Obrazy na płótnie w odcieniach czerni, bieli i szarości można znaleźć na http://obrazynasciany.pl/obrazy/czarno-biale/. Różnorodność oferty jest imponująca.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem