Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Obrazy na płótnie reprodukcje

Obraz wielkiego mistrza czy też lokalnego artysty bez względu na mniej czy bardziej znane nazwisko kryje w sobie wyjątkową wartość, która jest ukryta w starannie przygotowanym podkładzie, naturalnej fakturze powierzchni czy precyzyjnych pociągnięciach pędzla. To kompresja talentu, pasji, kreatywności i bardzo specyficznego spojrzenia na świat zamknięta w jednym prostokątnym kawałku stworzonej przez artystę rzeczywistości. Nie trzeba nikogo przekonywać, że obrazy ręcznie malowane są o wiele bardziej wartościowe i piękniejsze niż dekoracje wykonywane ze zdjęć za pomocą bezdusznych maszyn. Oryginał umieszczony na ścianie salonu całkowicie zmienia jego charakter.

Obrazy ręcznie malowane są marzeniem wielu ludzi, niestety nawet osoby dobrze sytuowane nie zawsze mogą sobie pozwolić na oryginał z uwagi na jego wysoki koszt i unikalność. Ręcznie malowany obraz jest tylko jeden, dlatego nie ma możliwości, aby wielu zainteresowanych cieszyło nim wzrok w zaciszu swojego domu. Rozwiązaniem tych ograniczeń są imitujące oryginalne obrazy na płótnie reprodukcje, które mogą być wykonane w wielu egzemplarzach, ale przede wszystkim są o wiele tańsze i bardziej dostępne od oryginału. Kolekcja na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/reprodukcje-malarzy/ pozwala na zapoznanie się z możliwościami tworzenia takich kopii i ich wiernością w stosunku do pierwotnego dzieła.

Obrazy na płótnie reprodukcje – ręcznie wykonane, piękna kolorystyka

Obrazy Reczynie malowane – reprodukcje to doskonały sposób na powieszenie w swoim salonie Słoneczników van Gogha, Pocałunku Klimta, Damy z Łasiczką czy martwej natury Cezanne’a, ale jest to również sposób na spełnienie marzeń, jeśli w naszej pamięci wyjątkowo zaznaczy się jeden z mniej znanych obrazów. Kompozycje Anny Wach wyróżniające się bajeczną kolorystyką i przepiękną, baśniową tematyką to tylko niektóre z propozycji takich reprodukcji. Spora kolekcja obrazów tej autorki obejmuje też fantastyczne pejzaże w wiejskim Klimcie, które doskonale podkreślą styl rustykalny wnętrza i pozwolą na chwilę wrócić do czasów dzieciństwa i beztroskich zabaw na polu wśród łanów Zyta i polnych kwiatów.

Obrazy Anny Wach być może nie należą do klasy van Gogha czy Cezanne’a, ale są też pięknymi, wyjątkowo wartościowymi kompozycjami, które z pewnością zachwyca niejednego konesera sztuki. Jak większość oryginałów bywają drogie i nieosiągalne dla przeciętnego odbiorcy, dlatego właśnie dla nich reprodukcje są doskonałym zastępstwem pozwalającym ozdobić wnętrze ulubioną kompozycją. Pomiędzy oryginalnymi, ręcznie malowanymi obrazami, a reprodukcjami istnieje spora różnica, jednak dzisiejsze techniki druku na płótnie oraz możliwość zastosowania specjalnej farby, która zapewnia efekt zróżnicowanej faktury sprawiają, że nawet reprodukcje sprawiają wrażenie malowanych i dopiero bliższa analiza dekoracji pozwala dostrzec rzeczywistość.

obrazy na płótnie reprodukcje - dekoracje na wymiar dekoracje do salonu reprodukcja obrazu kobieta pod parasolem dziewczyna i kwiaty na reprodukcji

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem