🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obrazy na płótnie przestrzenne

Obrazy na płótnie przestrzenne dodadzą wnętrzu stylu i elegancji

Obrazy na płótnie przestrzenne z wąskimi uliczkami, tunelami i abstrakcją

Obrazy na płótnie przestrzenne nie tylko dodają wnętrzu elegancji i stylu, ale dodatkowo mogą optycznie skorygować niedoskonałości danego pomieszczenia. Na obrazach na płótnie przestrzennych mogą się znaleźć więc zarówno proste, graficzne rysunki. Jak również klimatyczne zdjęcia. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć w danym pomieszczeniu, możemy zdecydować się na powieszenie obrazu z pejzażem, martwą naturą, motywem architektonicznym albo z intrygującą abstrakcją. Obrazy na płótnie przestrzenne nadadzą efekt głębi wnętrzu kombinacja schodzących się w oddali poziomych linii. Dlatego też wizualne złudzenie nowej perspektywy stwarzają obrazy, przedstawiające ciągnące się w nieskończoność tunele, wąskie uliczki, zaułki czy kanały rzeczne. Również pełne rozmachu fotografie nowoczesnych metropolii z długimi mostami skutecznie poszerzą optycznie zbyt wąskie pomieszczenie. Zbyt nisko zawieszony sufit to częsta wada mieszkań budowanych jeszcze w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w przypadku antresol lub poddaszy. Tutaj doskonale sprawdzą się więc obrazy na płótnie przestrzenne, przedstawiające strzeliste drzewa, smukłe łodygi kwiatów lub architektoniczne wizerunki kolumn. Dzięki nim osiągniemy efekt optycznego podniesienia sufitu i pomieszczenie wyda się wyższe. Polecamy :

  • obrazy na płótnie przestrzenne tryptyki
  • obrazy na płótnie przestrzenne dyptyki
  • obrazy na płótnie przestrzenne kaskady

Obrazy na płótnie przestrzenne to także grafiki i fotografie

Wydruki na płótnie nadadzą szlachetnego szlifu fotografiom i grafikom. Zaś bogactwo kolorystyczne pozwoli do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację.

Obrazy na płótnie przestrzenne utrzymana zarówno w stonowanej kolorystyce, jak i w jaskrawych barwach. W zależności od aranżacji pomieszczenia, można przebierać również wśród zimnych lub ciepłych tonacji. Każdy, kto chciałby udekorować ściany swojego biura obrazami na płótnie przestrzennymi lub prywatnej przestrzeni powinien koniecznie zajrzeć na stronę internetową http://obrazynasciany.pl/obrazy/obrazy-przestrzen/. Wszystkie prace powstały przy współpracy z utalentowanymi współczesnymi artystami – grafikami, malarzami i fotografami.

Zobacz obrazy na płótnie przestrzenne na stronie naszego sklepu   

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem