20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
dekoracje z kwiatami

Obrazy na płótnie kwiaty

Otaczanie się pięknymi przedmiotami, obrazami o pozytywnym ładunku emocjonalnym sprawia, ze nabieramy delikatności, ogłady, wrażliwości i stajemy się lepsi. Pozytywne nastawienie do otoczenia, skłonność do częstego uśmiechu i łagodzenia nerwów w sytuacjach stresowych to pozytywne konsekwencje przebywania w estetycznym, przyjemnym dla zmysłów otoczeniu. Na nasze samopoczucie psychiczne działają nie tylko obrazy, ale i zapachy, a te w wyobraźni wywołuje u nas widok pięknych kwiatów. Obrazy z motywem kwiatów powieszone na ścianie nad biurkiem, w sypialni nad łóżkiem czy w salonie pozwalają na chwilę odpoczynku i skupienie wzroku na przyjemnej, relaksującej kompozycji.

Obrazy na płótnie kwiaty mają jeszcze tę zaletę, że wydrukowane na specjalnym podłożu do złudzenia przypominają kompozycje malowane ręcznie na podkładzie płóciennym przez wprawnego mistrza pędzla. Połączenie piękna samych tworów natury ze szlachetnością, jaką kryje w sobie prawdziwa sztuka tworzą efekt o wyjątkowych walorach dekoracyjnych i dużym ładunku emocjonalnym. Takie dekoracje odpowiednio dobrane kolorystyczne będą doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza od małżeńskiej sypialni po gabinet dyrektora, salę przedszkolną czy korytarz w szpitalu. To dekoracje uniwersalne, akceptowane przez każdego, bez względu na wiek i upodobania.

Obrazy na płótnie kwiaty

Kolekcja na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/ to obrazy na płótnie kwity, które wyróżniają się zarówno rozmaitością kolorów, jak i gatunków czy układów kompozycyjnych. Dzięki tej różnorodności każdy z obrazów posiada nieco inny klimat i może być świetnie dopasowany kolorystycznie do konkretnej aranżacji wnętrza. Przykładowo piękne kompozycje z białymi liliami na zielono-żółtym tle idealnie podkreślą zarówno zielony wystrój jak i zaakcentują wnętrz w stylizacji białej lub kremowej. Ciekawe są też te obrazy, w których kwiaty przedstawiono na czarnym tle. Uniwersalny podkład pozwala na wyeksponowanie kolorystyki roślin, dzięki czemu są one wyraźnym dopełnieniem stylizacji.

Kwiaty mają też swoją własną wymowę, charakterystyczny, niepisany język, który pozwala na zaakcentowanie określonego klimatu wnętrza. Róże są oficjalne, te czerwone, to kwiaty symbolizujące miłość, kremowe – romantyczne, lawenda nawiązuje do klimatów wiejskich i prowansalskich, słoneczniki to obrazy do wnętrz rustykalnych, a tulipany – dla wrażliwych kobiet i młodych dziewcząt. W obrazach kwiatowych mogą też przebierać mężczyźni. Idealnym dopełnieniem wnętrz w stylizacji bazowej czy brązowo różowej będzie obraz z różowo-białą magnolią czy orchideą. Obrazy na płótnie kwiaty mogą też rozjaśniać wystrój, wzbogacać go kolorowym akcentem, ożywiać, rozweselać lub wyciszać, zależnie od wybranej kompozycji.

Obrazy na płótnie kwiaty różowe dekoracje obrazy z kwiatami ozdoby z kwiatami

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem