20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%
obrazy na płótnie kuchenne

Obrazy na płótnie kuchenne odmienią ściany w twojej kuchni, jadalni lub restauracji i kawiarni

Obrazy na płótnie kuchenne z tematyką kulinarną

Obrazy na płótnie kuchenne odmienią ściany w twojej kuchni, jadalni lub restauracji i kawiarni. Decydując się na powieszenie w kuchni obrazu na płótnie można wybrać motyw, przedstawiający temat stricte związany z tematyką kulinarną albo postawić na uniwersalne wzornictwo, które sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Atutem drugiego rozwiązania jest to, że taką dekorację z czasem można po prostu przewiesić do innego pomieszczenia i w ten sposób odświeżyć aranżację dwóch wnętrz.
Typowo kuchenne obrazy na płótnie przedstawiają głównie apetycznie sfotografowane kolorowe produkty spożywcze:

  • obrazy na płótnie kuchenne z napojami w barwnych butelkach
  • obrazy na płótnie kuchenne z owocami, warzywami
  • obrazy na płótnie kuchenne z pastelowymi babeczki z kremem

Obrazy na płótnie kuchenne z grafiką i ziołami

Częstym motywem obrazów na płótnie kuchennych są też grafiki z romantycznymi bukietami świeżych ziół, filiżankami z parującą kawą lub herbatą, a także abstrakcyjne zdjęcia – kolaże ze stylowymi naczyniami lub zastawami stołowymi.

Miłośnicy sztuki chętnie powieszą w swojej kuchni obraz na płótnie z reprodukcją jakiegoś słynnego obrazu. Chyba żaden z nich nie wydaje się jednak tak adekwatny do udekorowania wnętrza kuchni, jak praca króla pop-artu Andy’ego Warhola z puszkami zupy firmy Campbell. Wydruk tego klasycznego dzieła sztuki będzie nadzwyczaj reprezentacyjnie wyglądał również w innych pomieszczeniach.
Do kuchni doskonale pasują również wszelkie obrazy na płótnie kuchenne z motywem utrzymanym w stylu retro lub nawiązujące swoją stylistyką do amerykańskiej sztuki komiksowej z lat pięćdziesiątych lub sześćdziesiątych. W kuchniach zaaranżowanych w stylu tradycyjnym lub rustykalnym wspaniale sprawdzą się motywy łowickie, jak również wszelkie wzornictwo inspirowane sztuką ludową.
Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-kuchni/ możemy wybierać spośród szerokiego asortymentu wzorów, które będą się świetnie prezentować w kuchni. Osoby lubiące odważne wzornictwo zamiast klasycznej formy, jaką stanowi pojedynczy obraz na płótnie, mogą zdecydować się na wieloelementową kompozycję dyptyku, tryptyku albo kaskady.

Sprawdź inspiracje obrazy na płótnie kuchenne na stronie naszego sklepu

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem