🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz z krajobrazem palma

Obrazy na płótnie krajobrazy

Nowoczesne aranżacje wnętrz często w znacznym stopniu odbiegają od tego, co znamy z tradycyjnych domów rodzinnych. Wygodne klasyczne meble, albo stylizacje angielskie idealne do tworzenia przyjemnych klimatycznych saloników nie są już tak popularne, a ich miejsce zajmują nowoczesne wnętrza w stylu minimalistycznym. Nie oznacza to jednak, że klasycznych wnętrz nikt już nie urządza, a wszędzie tam, gdzie właściciele skłaniają się ku tradycji swoje miejsce znajdują też obrazy. Szczególnie pięknie prezentują się w nich te z krajobrazami, które mają w sobie coś magicznego i są tak wyjątkowe i tak różnorodne.

Każdy, kto planuje umieszczenie w swoim salonie, sypialni czy przedpokoju obrazu z pięknym pejzażem marzy o posiadaniu nawet niewielkiego oryginału, wykonanego przez wprawnego artystę na płótnie. Nie zawsze jednak takie kompozycje są dostępne podobnie, jak nie zawsze są na nasza kieszeń. Dostęp do sztuki i efektownych dekoracji ma już dziś każdy a pomaga w tym nowoczesna technologia druku na płóciennych podkładach. Drukowane na płótnie w kilku stylizacjach obrazy do złudzenia przypominają te naturalne pozwalając cieszyć oczy każdemu odwiedzającemu dom gościowi, nie wspominając o gospodarzach.

Obrazy na płótnie krajobrazy, to propozycje, jakie można znaleźć na stronie http://obrazynasciany.pl/obrazy/krajobrazy/, Każda spośród nich może zostać wykonana w jednej z trzech wersji, najbardziej pasujących do aranżacji wnętrza i gustów właściciela. Pod względem praktyczności i trwałości wyróżnia się płótno winylowe, z tym rzeczywistym mające niewiele wspólnego, bowiem przypomina je jedynie nazwą. Taki materiał to sztuczne tworzywo bardzo wygodne do utrzymania w czystości, dlatego idealne tam, gdzie szczególnie dba się o eliminowanie kurzu. Jest jednak najmniej realistyczne i wykonany na nim druk nie przypomina klasycznego olejnego czy akwarelowego dzieła.

Obrazy na płótnie krajobrazy

O ile płótno winylowe jest doskonałym, podkładem dla obrazów współczesnych i grafik, o tyle klasyczne pejzaże znacznie lepiej zaprezentują się na materiale fachowo określanym, jako Canvas. Płótno to wykonane z naturalnej bawełny nawet po wykonaniu nadruku zachowuje swoją fakturę, a jego wyjątkową cechą jest naturalność naniesionych kolorów, które stanowią idealne odwzorowanie prawdziwych tworów artystycznych. Osoby, które pragną powiesić w swoim salonie kompozycję z krajobrazem przypominającym te namalowane przez Chełmońskiego czy Louisa Knighta mają do dyspozycji wyjątkowy materiał, który spełni ich oczekiwania.

obraz z krajobrazem wspomnienie - Obrazy na płótnie krajobrazy obraz indie obraz piramidy obraz z krajobrazem red moon

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem