🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby z uliczkami

Obrazy na płótnie do salonu wprowadzają do pomieszczeń klimat szyku i elegancji

Obrazy na płótnie dobierz odpowiedni dla siebie

Obrazy na płótnie do salonu wprowadzają do pomieszczeń klimat szyku i elegancji. Miejscem, które zdaje się wręcz idealne dla obrazów na płótnie to salon – serce każdego domu. Nowoczesne obrazy to wydrukowane na płótnie reprodukcje prac malarskich, grafik lub fotografii. Obszerną kategorię stanowią też obrazy na płótnie do salonu z literami, układającymi się w hasła motywacyjne, żartobliwe albo opisujące uczucia i emocje. Współczesne obrazy na płótnie do salonu wyeksponowane na podkładzie naciągniętym na sosnowe blejtramy nabierają spektakularnego charakteru, a wysoka jakość ich wykonania pozwala przeobrazić monotonne wnętrze w intrygującą galerię. Bogactwo uniwersalnych wzorów na obrazach pozwala do każdego pomieszczenia dobrać odpowiednią dekorację. I tak na przykład motywy kwiatowe, oraz przedstawiające delikatne gałęzie drzew nadają pomieszczeniu wysublimowany charakter i otulają je aurą tajemniczości. Tego typu obrazy na płótnie do salonu doskonale będą wyglądały w salonie utrzymanym w tradycyjnym stylu w towarzystwie klasycznych mebli i na tle jasnych ścian. Będą też wspaniałym uzupełnieniem romantycznej aranżacji pokoju dziennego, podkreślając piękno ponadczasowej elegancji. Polecamy :

  • obrazy na płótnie dyptyki
  • obrazy na płótnie tryptyki
  • obrazy na płótnie kaskady

Zobacz obrazy na płótnie na stronie naszego sklepu 

Obrazy na płótnie to dekoracje w różnych rozmiarach

Z kolei fotografie z zabytkowymi samochodami, utrzymane w czarno-białych tonacjach z jaskrawym akcentem kolorystycznym, wprowadzą do salonu klimat z przeszłości i doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu w stylu retro.

Obrazy na płótnie mogą również stanowić intrygujący kontrapunkt w salonie zaaranżowanym nowocześnie, a nawet industrialnie. Dekoracje na płótnie oprócz roli dekoracyjnej, mogą też posłużyć jako element, dzięki któremu optycznie zmienimy wymiary naszego salonu. Motywy architektoniczne typu: panoramy miast, mosty, kręte schody lub uliczki, a także niektóre pejzaże przyrodnicze, mają niemal magiczną właściwość wizualnego poszerzania lub podwyższania zbyt ciasnego pomieszczenia. Na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/do-salonu/ znajdziemy szeroki wybór wydrukowanych na płótnie obrazów, które dodadzą klimatu naszemu salonowi. Dekoracje na płótnie występują w różnych rozmiarach, a każdą z nich można zamówić w odpowiednio dopasowanej ramie.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem