🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
ozdoby kolorowe

Obrazy – most w Wenecji

Wenecja to z pewnością miasto wyjątkowe, rozsławione nie tylko przez historię i pozostawione dzięki niej zabytki, ale także przez literaturę i filmy. Trudno powiedzieć, dlaczego właśnie to miasto umieszczono na piedestale, bo przecież na świecie istnieje wiele innych, jeszcze piękniejszych miejsc. Faktem pozostaje jednak, że Wenecja została ochrzczona miastem miłości i jest celem wypraw niezliczonej rzeszy zakochanych par, pragnących w ten sposób upamiętnić swoje związki. Jako miasto o wyjątkowych walorach Wenecja pojawia się też bardzo często na obrazach, a jej szczególnym elementem są romantyczne kanały z gondolami oraz wszechobecne mosty.

Mówiąc o moście zazwyczaj w wyobraźni widzimy gigantyczną konstrukcję ze stali przerzuconą przez szeroko rozlaną rzekę. Mosty weneckie mają zupełnie inny klimat, łącząc ze sobą stojące po obu stronach wąskich kanałów domy i chodniczki. Kształty tych mostów są wyjątkowe, często łukowate, ze schodkowymi barierkami, płynnie opadające po obu stronach umożliwiając wygodne przejście. Mosty weneckie to element architektury starego miasta, ściśle związany z jej zabudową i kanałami zastępującymi tradycyjne ulice. Ukryte pomiędzy wysokimi domami są nie tylko obietnicą spotkania, ale też elementem ze wszech miar romantycznym i pięknym.

Obrazy – most w Wenecji

Obrazy most w Wenecji to kompozycje, które ukazują serce tego miasta, uosobione nie tylko wielkim Canal Grande, ale przede wszystkim zacisznymi zakątkami, w których nie ma ruchu, a życie płynie leniwie z dnia na dzień. O obecności ludzi często świadczy jedynie suszące się pranie, donice pełne kolorowych kwiatów, albo pojedynczy przechodzień, kryjący się w cieniu domów. W kolekcji na stronie http://obrazynasciany.pl/?post_type=product&s=wenecja na obrazach mostom towarzyszą też gondole z charakterystycznymi postaciami gondolierów w pasiastych koszulach i kapeluszach. To obietnica wyjątkowej romantyczne wycieczki z ukochanym lub ukochaną.

Obrazy – most w Wenecji, to nie tylko piękne, kwitnące turystyką i kolorami miasto, ale przede wszystkim zaciszna wenecka codzienność starych zaułków i nieco zaniedbanych domów. Ta stara zabytkowa architektura, przesycona nutką wspomnień, nawiązująca do odległej przeszłości świetnie wpasowuje się we wnętrza z aranżacją retro. Do niej można też zaliczyć romantyczne obrazy leniwie kołyszących się na wodzie łodzi czy słynny zabytkowy most Rialto. Obrazy – most w Wenecji mogą też wprowadzić do wnętrza trochę letniej radości, swobody, a także pierwiastek historyczny do stylizacji retro. To również porządna porcja romantyzmu w jego najbardziej charakterystycznym obliczu.

obraz powiększajacy wnętrze wenecja kaskada wenecja obraz wenecja obraz wenecja

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem