🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz katedra św. piotra w londynie

Obrazy z Londynem, obrazy Anglia

Londyn to miasto o szczególnej wymowie dla Polaków, nie tylko z powodu wspólnej historii jeszcze z czasów II wojny światowej, ale także dzięki emigracji zarobkowej. Podobnie, jak dla zachodu Ameryka, tak dla naszych przodków Wielka Brytania stała się swoistą ziemią obiecaną, a wielu naszych rodaków pozostało w stolicy zakładając rodziny i rozpoczynając nowe życie. Dziś do Londynu mamy stosunek bardziej turystyczny, jednak wciąż pozostaje ten szczególny sentyment do czerwonych budek telefonicznych, piętrowych autobusów i policjantów w charakterystycznych czapkach.

Obrazy z Londynem

Ciekawym rozwiązaniem są także modyfikacje kolorystyczne klasycznego londyńskiego piętrusa, który chociaż w oryginale czerwony, na obrazach pojawia się w różnych szatach – żółtej, niebieskiej, pomarańczowej – dopasowanej do kolorystyki pomieszczenia. Symbolika w tym przypadku jest elementem tak oczywistym, że nie trzeba pomimo tych modyfikacji nikogo przekonywać, iż ma do czynienia z nieodłącznym londyńskim elementem tradycji jak obraz z czerwoną kopułą.

Na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-czerwona-kopula/ zaprezentowany został przykład jednego z londyńskich zabytków, którego specyficzne ujęcie pozwala na stworzenie obrazu o układzie pionowym, jednak w miejsca takie, jak ściana nad kanapą czy w wykuszu, oferująca spora przestrzeń to potrzeba obrazu panoramicznego, albo tryptyku w układzie poziomym. Wspomniany londyński most lub jedna z nowoczesnych ulic mogą być motywem, który świetnie sprawdzi się w takich kompozycjach.

obraz tower bridge tryptyk londyn - obrazy z londynem, obrazy anglia tryptyk ulica w londynie żółty londyński autobus

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem