🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
obraz kwadratowy

Obrazy kwiaty róże to kwiaty wyjątkowe i niepowtarzalne, zarówno pod względem wyglądu, jak i upajającej woni

Obrazy kwiaty róże kojarzone są z romantycznością

Obrazy kwiaty róże to kwiaty wyjątkowe i niepowtarzalne, zarówno pod względem wyglądu, jak i upajającej woni. Obrazy kwiaty róże to również jeden z ulubionych motywów wykorzystywanych przez artystów fotografików, malarzy i rysowników. Nie ma jednak wątpliwości, że urodą, delikatnością, różnorodnością barw, wielkości i kształtów nie dorównuje jej żaden kwiat. Obrazy kwiaty róże posiadają też bogate znaczenie symboliczne, sytuujące ją wysoko w panteonie motywów, często wykorzystywanych przez poetów. Róża jest kwiatem, który kojarzony jest z romantycznością, dlatego też wszelkie dekoracje kwiaty róże wnętrz, wykorzystujące jej wizerunek, nadają pomieszczeniu wysublimowany charakter i otulają je aurą tajemniczości. Obrazy z różami doskonale będą wyglądały w salonie utrzymanym w tradycyjnym stylu w towarzystwie klasycznych mebli i na tle jasnych ścian. Będą wspaniałym uzupełnieniem romantycznej aranżacji pokoju dziennego, podkreślając piękno ponadczasowej elegancji. Możemy wybierać spośród bogactwa propozycji wzorów, wykorzystujących na obrazach kwiaty róże. Fotografie z ich wizerunkami mogą być utrzymane w jaskrawych barwach bądź też delikatnych i pastelowych kolorach. Polecamy :

  • obrazy kwiaty róże pojedyncze
  • obrazy kwiaty róże dyptyki
  • obrazy kwiaty róże tryptyki

Zobacz obrazy kwiaty róże na stronie naszego sklepu 

Obrazy kwiaty róże do salonu lub sypialni

Dużą popularnością cieszą się również obrazy kwiaty róże czarno-białe lub też podbarwione sepią, które wspaniale komponują się z salonem urządzonym w stylu retro lub rustykalnym.

Spektakularne powiększenia samych główek kwiatów róż będą stanowić dominującą dekorację nowoczesnego pokoju dziennego. Trzeba tylko pamiętać, aby decydując się na taki obrazy kwiaty róże ograniczyć inne rodzaje zdobień, gdyż sama róża jest wystarczająco wyrazistą dekoracją. Z kolei drobne pączki tego kwiatu utrzymane w jasnych barwach dodadzą wdzięku i romantyzmu niewielkiemu salonowi, stanowiąc subtelne, acz urokliwe dopełnienie jego aranżacji. Obrazy z różami w roli głównej prezentowane na stronie internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/ są wydrukowane na bawełnianym płótnie, które imituje płótno malarskie. Boki każdego obrazu są utrzymane w tonacji kolorystycznej pasującej do barw dominujących na fotografii. Oprócz grafik z różami na powyższej stronie znajdziemy też dekoracje z wizerunkami innych kwiatów.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem