🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Obrazy kwiaty na płótnie wprowadzają do pomieszczeń klimat świeżości i stanowią elegancką dekorację domu

Obrazy kwiaty na płótnie idealną dekoracją do każdego wnętrza

Obrazy kwiaty na płótnie od wieków inspirowały artystów, którzy próbowali uchwycić ich ulotne piękno w swoich pracach malarskich, w rzeźbach lub na fotografiach. Dekoracje kwiaty na płótnie wprowadzają do pomieszczeń klimat świeżości i stanowią elegancką dekorację domu, firmy lub lokalu usługowego. Szczególnie pięknie wyglądają powieszone na ścianach płótna z wydrukowanymi grafikami lub fotografiami przedstawiającymi kwiaty. Obrazy kwiaty na płótnie delikatne pierzaste dmuchawce, romantyczne kwiaty jabłoni, orientalne storczyki lub spektakularne róże podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza i mogą zostać przedstawione w różnych formach. Mamy więc do wyboru obrazy kwiaty na płótnie utrzymane w klasycznej, naturalnej kolorystyce jak również grafiki zabarwione soczystymi odcieniami żółci, turkusu, różu lub zieleni. Ten typ dekoracji sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu z zachowaniem umiaru jeśli chodzi o pozostałe elementy dekoratorskie. Z kolei eleganckie dekoracje kwiaty na płótnie czarno-białe albo pokryte sepią będą świetnym uzupełnieniem pomieszczeń urządzonych klasycznie lub retro. Planując udekorowanie domu obrazem z motywem florystycznym, warto rozważyć wybranie formy kilkuelementowej grafiki. Polecamy :

  • obrazy kwiaty na płótnie tryptyki
  • obrazy kwiaty na płótnie dyptyki
  • obrazy kwiaty na płótnie kaskady

Zobacz obrazy kwiaty na płótnie na stronie naszego sklepu 

Obrazy kwiaty na płótnie to również reprodukcje prac malarskich

Osobną kategorię stanowią wydrukowane na płótnie reprodukcje prac malarskich, przedstawiające na przykład barwne bukiety polnych kwiatów w wazonie albo portrety kobiet z wiązankami zdobiącymi ich kapelusze.

Ten typ dekoracji kwiaty na płótnie będzie doskonale wyglądał we wnętrzach, których właściciele postawili na rustykalny styl, jak również w tradycyjnych pomieszczeniach, w których znajdują się stylowe antyczne meble. Grafiki kwiaty na płótnie ze strony internetowej http://obrazynasciany.pl/obrazy/kwiaty/ mogą zostać wydrukowane na gładkim podkładzie winylowym, na bawełnianym płótnie typu Canvas lub na płótnie z efektem szpachlowania. Ten ostatni typ powierzchni doskonale będzie wyglądał szczególnie jako podkład reprodukcji malarskich.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem