Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Obrazy krajobrazy wiejskie

Współczesne aranżacje wnętrz to już nie tylko wybieranie sztampowych, nudnych mebli i ograniczanie się do malowania ścian na jeden z wybranych kolorów. Dziś, dzięki ogromnej ilości dostępnych materiałów, wzorów mebli, detali dekoracyjnych o dodatków możliwe jest kreowanie każdego stylu z przeszłości oraz wnętrz w klimacie futurystycznym i nowoczesnym. Urządzanie wnętrz wymaga dopasowania odpowiednich obrazów, które powinny odzwierciedlać charakter stylu i odnosić się do miejsca, czasu czy środowiska, z jakim ten styl jest związany. Ostatnie lata to moda na powroty do przeszłości, a także na sięganie po prostotę, zdrową naturalność, z jaką kojarzy nam się styl rustykalny, czerpiący inspirację ze środowiska wiejskiego.

Dzisiejsza wieś jest nowoczesna i z pewnością nie oddaje w pełni klimatu stylu rustykalnego, jednak doskonale oddają ją obrazy krajobrazy wiejskie, których przykładem jest kompozycja na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-wiejska-chata-i-kwiaty/. Typowo rustykalnym symbolem jest kryta słomą strzecha, jakich już wiele nie znajdzie się w polskich wsiach. Być może wiejski styl zachował się jeszcze w regionalnych skansenach, jednak trudno w nich szukać inspiracji do tworzenia swojego własnego domu. Krajobraz wiejski przedstawiony na obrazie to sielankowa sceneria, w której natura rządzi się swoimi prawami dekorując obejście kompozycją kolorowych kwiatów, tworzących zasłonę, zza której ciekawie zerkają niebieskie oczy-okna, zapraszając do wejścia na kubek wiejskiego mleka i kromkę żytniego chleba.

Obrazy krajobrazy wiejskie – malownicze widoki na Twojej ścianie

Obrazy krajobrazy wiejskie są malownicze i piękne, a chociaż zapewne nikt z nas nie chciałby mieszkać w tych prymitywnych warunkach, bez elektryczności, bieżącej wody i telewizora, to w rzeczywistości takie obrazy budzą bardzo przyjemne skojarzenia. Przypominają nam o tym, ze istnieją jeszcze miejsca oderwane od cywilizacyjnego hałasu, wiecznego pośpiechu, miejskiego smogu i problemów, które przyprawiają nas o ból głowy. Obcując z takim obrazem możemy choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości, poczuć promienie słońca na twarzy, poczuć upojny zapach kwiatów i usłyszeć ciszę. To reprodukcja, która jest doskonałym wiejskim akcentem do wnętrza tworzonego z myślą o relaksie i przyjemnym spędzaniu czasu.

Obrazy z wielskimi krajobrazami nie zawsze ukazują wieś w takiej prostej, niemal prymitywnej formie. Kompozycja na stronie http://obrazynasciany.pl/sklep/reprodukcja-malarstwa-pejzaz-wiejski/ to nie tylko znacznie nowocześniejszy, murowany zadbany dom, ale i starannie uprawiona łąka, która zapewne stanowi miejsce codziennego popasu krów lub innych zwierząt gospodarskich,. Ten obraz, choć pozbawiony ludzi i zwierząt, pozwala sobie dopowiedzieć, jak wygląda codzienne życie w tym przyjemnym, sielankowym miejscu. To idealny dom na wakacje, albo miejsce, w którym można odwiedzić serdecznie nastawioną do nas rodzinę, a potem powrócić do miejskiego gwaru z torbą pełną domowego ciasta, jabłek z sadu czy jajek od wiejskich kur.

Obrazy krajobrazy wiejskie - dekoracja salonu reprodukcja stara chata i ogród chatka i studnia na wsi na obrazie maki na łące na obrazie

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem