🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%
tryptyk wieża eiffla

Obrazy jak z Ikea

Szwedzki market Ikea z artykułami dekoracyjnymi, meblami i wyposażeniem wnętrz należy do ulubionych miejsc odwiedzin podczas przygotowań do zmiany wystroju mieszkania lub urządzania nowego lokum. Pomimo bardzo odmiennych opinii na temat standardów tej marki Polacy bardzo chętnie sięgają po proste i zarazem tanie rozwiązania, dzięki którym mogą diametralnie zmienić swoje salony, kuchnie czy sypialnie. Cena jest tu czynnikiem decydującym, jednak również pomysłowe dekoracje przyciągają uwagę swoją nowoczesnością i uniwersalnością. Wśród nich znajdują się również obrazy.

Galeria motywów obrazów w szwedzkich marketach jest bardzo bogata, o czym można się przekonać odwiedzając stronę http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/decoration/10788/. W kolekcji znajdują się nowoczesne i proste rozwiązania do wnętrz typowych dla przestronnych mieszkań w apartamentowcach czy loftach, jak sztuka pop-art, wielkomiejskie motywy industrialne, wizerunek londyńskich ulic czy wieży Eiffla. Są tu również klasyczne pejzaże wymagające z uwagi na spore rozmiary, również sporej przestrzeni.

Obrazy jak z ikea gotowe do powieszenia na Twoją ścianę

Oczywiście obraz o szerokości 200 cm można sobie powiesić w salonie typowym dla bloków z wielkiej płyty, jednak z pewnością zdominuje on całą aranżację wnętrza. Obrazy tego typu same również tworzą wrażenie przestrzeni, dlatego wymagają bardzo starannego dopasowania do miejsca. Nie zawiodą się także miłośnicy dekoracji kuchennych i jadalnianych. Ikea proponuje im niewielkie obrazki z motywami sztućców, muszelek czy suszonych na podobieństwo starych zielników roślin. Proste oprawy można dopasować do każdej aranżacji wnętrza, a o wyborze zadecyduje ich kolorystyka.

Obrazy ikea – nie są dostępne w sprzedaży wysyłkowej. Firma nie prowadzi takiej formy obsługi klienta, dlatego osoby z miejsc odległych od dużych miast, w których ulokowano markety mogą mieć problem z zakupem interesującej je dekoracji.

Zamiast zakupu  w IKEA bardzo podobne obrazy można kupić w naszym sklepie. I co ważne każdy z nich można zamówić na wymiar dopasowany do wielkości swojego pomieszczenia.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 500 zł

Darmowe próbki materiałów

Sprawdź grubość, fakturę oraz nasycenie kolorem

Polska firma

Polskie produkty, polska gwarancja

100% personalizacji

Kazdy produkt dopasujemy wymiarem i kolorem